Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha oviba jár majd a gyerekem,...

Ha oviba jár majd a gyerekem, köteles leszek elfogadni, hogy menza kaját egyen vagy én is főzhetek neki és eheti azt ott ebédre?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretném, hogy üzemi étkezésen nőjön fel :(. Egyáltalán nem bízom a minőségében és ráadásul egy vagyon... Szerintetek el lehet utasítani ha nem vagyunk ételallergiásak és lehet vinni saját ebédet?
2010. márc. 26. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
nem vagy köteles elfogadni, lehet bevitetni kaját és megmelegítik legalábbis ahol anya dolgozik óvodában így van, eleve a lisztérzékeny gyerekeknek csinálják így mert menzakaja nem törődik ilyesmivel de nemhiszem hogy akadálya lenne hogy csak úgy is kivitelezhető legyen
2010. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom hgoy az ántsz nem engedi és nagoyn komoly üntetést kaphat az ovi ha ezt megengedi, a sogornőm veztő ovonő
2010. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal nem lehet az oviba kinti élelmiszert bevinni, mert nem ellenőrzött.

Oviban nem tudom, hogy megy, a fiam bölcsis, de ott nagyon jó ebédet kapnak. Az ő igényeiknek megfelelő, a minőséggel sincs gond. Szerintem nem kell ezen annyit problémázni. Más kérdés, hogy nem túl olcsó, de szerintem ha te főzöl, az sem olcsóbb, mert ha kiszámolod, hogy mennyit fizetsz be, akkor abból egy napra hány forintból kell főzni, ennyit te is ráköltesz.

2010. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet nem lehet. Még születésnapra sem lehet bevinni házisütit, csak számlával együtt vitt sütit, tortát, amiből az ovi köteles elrakni mintát, ha megbetegedés lenne. Amúgy nálunk sincs gond a kajával, kifejezetten változatos, sok a gyümölcs, zöldség, felvágott nincs, magos zsemlét kapnak, pedig állami óvoda. És a napi téritési díj 3 étkezésre 297 FT. A másik felét az önkormányzat fizeti. Ez igazán nem sok, de nyilván ovodája válogatja.
2010. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon finomakat és változatosan esznek legalábbis a kiirás szerint

300-350 egy napra, minden nap van gyömi, turorudi, rostoslé stb otthon ennyiből nem jössz ki

2010. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha orvosilag nem indokolt nem lehet. A tárolás ,melegítés

....ilyesmi miatt az ANTSZ nem engedi,megbünteti az ovit!

2010. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! irigykedve olvastam, hogy jó kajákat is esznek gyerekek ovikban. nálunk cseppet sem változatos, tésza tésztával, hús csak éppen mutatóba. Persze leves mindig van. Volt szerencsém már ott enni egyszer, emiatt vagyok kicsit megijedve. :(
2010. márc. 29. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!