Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinaljak amit megenne...

Mit csinaljak amit megenne szivesen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 21 honapos, nem iszik tejet, tegnapelott tejberizzset adtam neki, nem igazan izlett neki de megette. Aztan ejszaka hanyt, ma ejszaka lazza volt. Tegnap is csak nagyon keveset csipegetett, ma is csak egy fott krumplit evett. Doktorno szerint dietazzon. Aggodom erte nagyon, hogy nem eszik. Inni iszik. Nincs hasmenese, nem volt tobbet lazza. Meddig tud ehesen ulni egy ekkora kisgyerek. Csak ha egy picit is enne.
2016. jan. 19. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd! Ha majd rendbejön a gyomra, fog enni. A lényeg, hogy igyon.
2016. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem az a véleményem, hogy ebben a korban még tökéletesen müködik az, hogy amit kíván, amit megeszik az kell a szervezetének, amit meg nem, azt nem véletlenül. megéri erre figyelni! Ha nem iszik tejet, utána hány, hasmenése van, akkor bizony ő nem bírja a tejet és ne adj neki. vagy legalább ne erőltesd, lehet allergiás rá, a szervezete jelzi is, te meg nem figyelsz erre. ha erről van szó, akkor nem kell diétáztatni. egyébként se indokolt szerintem.


ami nálunk mindig, mindenkor: tészta magában, húsleves, rántotthús, krumplipüré (magában is), spagetti, sültkrumpli, halrúd, palacsinta. ha nem eszik, akkor ezek közül készítek valamit. mondjuk egy ilyen után gyenge, nem zsíros húsleves és krumplipüré (tej nélkül)

2016. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!