Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vinnétek disznovágásra...

Ti vinnétek disznovágásra majdnem 4 éves fiatokat?

Figyelt kérdés
Az apukája már ott van. De olan hideg van nekem nem sok kedvem van elindulni a gyerekkel. Az a baj nem lehet bent tartani ha mindenki kint van.
2016. jan. 23. 07:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek részegek, akkor nem kell tartani a késektől. Szólni kell mindenkinek, hogy figyeljen oda, ne hagyja elérhető helyen. Születésünktől vittek minket disznóvágásra a tesómmal, egyetlen baleset történt, beleittam a pálinkába, mert víznek hittem. Egyébként tudtuk, hogy az üst közelébe nem szabad menni, késsel nem játszunk, mert éles. A hideg meg nem érdekelt.
2016. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán vinném. A 1,5 éves gyerkőcünk is volt nemrég és minden érdekelte, jött-ment, etette a papával a malacokat stb. (többnyire felváltva felügyeltük). Mondjuk apóséknál évente többet is vágnak, szóval egyáltalán nem a lerészegedésről szól, hanem szervezett munkáról.
2016. jan. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Én speciel tuti nem fogom ilyenre vinni a gyerekemet, én magam se mennék...
2016. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mindjart indulunk. Itthol sem lehetne tartani. A keresztannya azt mondta ő játszik majd vele....
2016. jan. 23. 09:18
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyermekként imádtam a disznóvágást( a megölését sosem láttam ) ,nekem valami hihetetlen élmény volt 4-5-6 évesen látni hogy hogyan kerül feldolgozásra! A pörzsöléstől a hurkakészítéstől mindenpercét imádtam! Látn,hogy miből mi leszés hogy hogyan is néz ki egy állat belűlről.persze sajnáltam szegény állatot,de hatalmas élmény.Egeszséges felnőtt lettem,és a mai napig szívesen gondolok bissza rá.
2016. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nem bántam meg, hogy mentünk. Én konkrétan szeretem a disznotort. A friss hustol nincs finomabb. A kisfiam nagyon jol viselkedett. Ő is akart egyet vágni. 😊 Én is tudtam segiteni is. Régen volt már ilyen a családban.
2016. jan. 24. 12:03
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem a disznovágásokat. :) Orulok, hogy jol sikerult.
2016. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%
Hogy lehet szeretni valamit, ami egy állat megöléséről szól???? (és falusi vagyok)
2016. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!