Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A mostani gyerekek szeretik...

A mostani gyerekek szeretik még a pokemonokat?

Figyelt kérdés
Vagy már felnőtt az a generáció és a mostaniak nem ismerik?

2016. jan. 23. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én 30 vagyok, nem ismerem, de tudom azért mi is az :)

gyerekem 6 éves, szerintem nem is hallotta még :D

azért ez a pokemon elég kis réteget érintett, a mostani 20-25 éveseken kívül senki nem nézte ;)

2016. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem 8 éves a fiam, nem igazán ismeri. Nem ezek mennek most, honnan is ismernék? Mondjuk nekem sem mond túl sokat, persze, ismerem, de én speciel sosem szerettem, sosem néztem a tévében, nem foglalkoztatott.


28/N

2016. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
A mostani 19-23 éves korosztály van képben, a mostani kisgyerekek nem ismerik és nem is fogják. jön majd valami új trend. Pedig jó kis anime volt az.
2016. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi:)
2016. jan. 24. 00:04
 5/14 anonim ***** válasza:

Öcsém 24 lesz idén, nálunk van egy nagy dobozban egy csomó játéka. A múltkor a 7 évesem előtúrt belőle egy Pikachut. Közölte, hogy de cukiiiiii, de miez???? :)

Igaza van a többieknek, ennek a mesének még ismétlése sem volt, mint mondjuk a Nils Holgerssonnak, hogy ismerjék a Minimaxról a mostani gyerekek. :)

2016. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem :)
2016. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Krisipoke ***** válasza:
Változó, itthon lényegesen kevesebben, mert a sorozatot már nem vetítik tudtommal, viszont a játékok ugyanúgy jönnek, amire egyébként inkább az idősebb generáció van ráállva, de láttam azért manapság néhány 12-14 évest is, aki játszik vele/nézi.
2016. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Kiskoromban néztem a Pokémont, de nem igazán emlékszem rá. Annyi ragadt meg, hogy apum elnevezte a Rakéta csapat Meowth-át Csúnyacicának :)

Volt itthon 1-2 pokémonos cucc (illetve csak egyre emlékszem, egy Snorlax-os papírnehezék) de nem tudtam hogy mi az, csak szimplán jópofa volt.


Aztán olyan 14 éves koromban kitaláltam, hogy szeretnék játszani valami olyannal, ahol különböző szörnyeket lehet elkapni, keresztezni, fejleszteni, harcolni velük. Ez így pontosan el volt gondolva :)

Volt egy tabletem, letöltögettem mindenféle szörnyes játékot, elvoltam.

Aztán 15 éves koromban belém csapott a felismerés: "Úristen, hiszen LÉTEZIK egy PONTOSAN olyan játék, amit keresek!" Soha életemben annyira hülyének nem éreztem magam :D pedig annyira egyértelmű volt...


Játszottam egy kicsit online (szimulátor) de eldöntöttem hogy kell egy GameBoy (illetve GB Color, mert a Silver-be estem bele)

Karácsonykor a barátom meglepett egy Nindendo DS Lite-tal, rajta pedig a SoulSilver-rel :D (Black is rajta volt, de az valamiért nem igazán fogott meg)


Most télen szereztem egy new 3DS XL-t, és Alpha Sapphire-rel játszom :) Imádom :D


Újabban elkezdtem rajzolgatni is őket, de tönkrement a rajztáblám, majd ha lesz akkor folytatom. Eddig csak egy Gogoat-os poszterem van, amit a haverom szülinapjára készítettem. Folyamatban van még pólók, egyedi 3DS-tokok és egyéb cuccok beszerzése :)


Nem, nem vagyok pokérajongó, cseppet sem :P

2016. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Utolsó vagyok, most vagyok 17 :)
2016. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Éppen a rajzolgatás kapcsán merült ez fel bennem. Rengeteg ilyen grafikát látok, és ez elég érdekes miközben ilyen szűk korosztályi rétegre korlátozódik az ismeretük. Mondjuk ha külföldön még nyomatják úgy más.:)

2016. jan. 27. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!