Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A volt páromnak van egy öccse...

A volt páromnak van egy öccse akit együtt neveltünk bölcsis kora óta és meglettem jelölve úgy mint gondviselő. Elvehetem tőle valahogy a gondviselöt?

Figyelt kérdés
Összejöttem a párommal van neki egy öccse és a mamájánál laktak kicsivel később odaköltöztem hogy segítsek a kisgyereknél. És csinál tatunk egy olyan papírt amin én is meg vagyok jelölve mind gondviselő. A kisgyerek most 4 éves és a párommal szétmentünk, de a kisgyerek velem van és ilyenkor eltudom tőle venni a felügyeleti jogot valahogyan? Hogy lelépett és nem foglalkozik a saját öccsével.
2016. jan. 25. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

hol van a mama? te hány éves vagy? azt se tudod hol az exed?

ez húzós menet lesz! honnan intéztetek ilyen papírt? mármint, hogy ti kapartátok vagy hivatalosan ki lettél helyezve gondviselőnek? mert nagyon nem mindegy.

2016. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a gondviselo, akkor a párodna semmi köze a gyerekhez
2016. jan. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagymamája meghalt igy hozzám költöztek!

De egyik naprol a másikra tök fura lesdt kisgyereke kevesebbt foglalkozott elhanyagolta.

2016. jan. 26. 17:42
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tetszett neki hogy a kisgyerek hozzám ragaszkodott ha valamit kèrt vagy gondja volt volt akk mindig imi.


Ilyeneken sokszor veszekedtünk de èn arròl nem tehetek hogy elhanyagolta a kicsit.

2016. jan. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!