Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok a Karácsonyfa is...

Nálatok a Karácsonyfa is meglepetés a gyerekeknek? Vagy együtt díszítitek?

Figyelt kérdés
Hány éves a gyerkőc?
2015. dec. 9. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2.5 eves. Az is meglepetes (lesz most mar). Addig diszitem, amig setalni megy a ferjemmel.
2015. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Mi mindig együtt díszítettük a fát. Reggelre meghozták az angyalok, feldíszítettük, este meg a Jézuska hozta alá az ajándékot(mondjuk sosem az ajándékon volt a hangsúly) 19f
2015. dec. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Együtt díszítjük. 5 éves ikrek, 2 éves kistesó.
2015. dec. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lányomnak meglepetés a nagyobb fiamal együtt diszitetük már a fát tavaly 13 éves.
2015. dec. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Apa és a gyerkőcök együtt díszítik a fát anya addig sertepertél a konyhába készítem a gyertyafényes ebédet. A gyerkőcök 15, 12 és 5 évesek. Sohasem volt meglepetés a fa csak ami alá kerül.
2015. dec. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Változó. 4,5 éves a lányom, volt már meglepetés is, meg együtt is díszítettünk, pl. tavaly is, de nem igazán érdekelte. Idén 23-án az apjáéknál alszik, így mire 24-én hazajön, addigra feldíszítem a fát, és alatta lesznek az ajándékok is.
2015. dec. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Együtt díszítünk mindig. 2 és 4 évesek.
2015. dec. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Együtt díszítünk. 3,5 éves a fiunk.
2015. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%

Együtt díszítést tervezünk 24-én reggelre. Műfánk van, mert nincs kocsink és az IKEA az egyetlen lehetőség, ahol lehet "visszaváltható" fát venni, csak úgy kivágatni fát meg nem akarunk. Itthon meg nem lehet egy cserepes növény, mert a cicánk megenné és kikaparná:)


A családomban mindenki olyan ateista volt, aki reformátusra volt keresztelve, ezért az Angyal hozta a fát (akiről sosem meséltünk, hogy kicsoda:D), és együtt díszítettük, az ajándékokat pedig egymástól kaptuk (a Jézuska ugye kizárt). Aztán 3 évesen anyával sétáltunk, míg apa=angyal hozta haza a fát, és megkérdeztem anyát, hogy apa-e az angyal. Onnantól együtt vettük a fát is:D


26 hkm

2015. dec. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

mi pont tegnap diszitettuk fel egyutt :) 2 éves a fiam.

(Franciaországban élunk, itt már a legtobb családnál már egy hete áll a fa, akiknél meg nem, azok most hétvégén fogják felállitani)

2015. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!