Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek érdemes venni...

Gabi86 kérdése:

Szerintetek érdemes venni Magic Sand homokot? Kinek jött be? Minden vélemény érdekel?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat.
2016. jan. 26. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kinetic sand-et vettem 3 éves kisfiamnak kb. fél éve, ő nagyon szereti. Kint is imád homokozni. Ez az a játék, amivel a legtöbb időt eltölti egyedül. Még az elején többször letisztáztam vele, hogyha leül, akkor nincs mászkálás a lakásban, mert azért a ruháról igencsak szóródik.... amikor végez alaposan lesöpröm a ruháját, zoknit kirázom, így nincs az egész házban homok. Nálunk már fogyóban van, de szerintem fogok venni megint, ha már kevés lesz.
2016. jan. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, jo játék, de en utálom. Biztos gonosznak tűnök majd, de en eltettem es majd csak nyáron engedem hogy játszon vele kint az udvaron. Annyira szóródik szét, tisztára olyan mintha igazi homokkal játszana bent a lakásban. Mivel elmondtam többször is a lányomnak, hogy ne szórja szét, csak a tálcán belül játszhat vele, de nem így történt, ezért eltettem.
2016. jan. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én tettem az kisasztal alá viaszosvászon terítőt, és ott ül az asztalnál, míg játszik. Ha végzett feláll, és ott lesöpröm, zoknit leveszem, kirázom. Onnan a nagyját fel tudom szedni, a többit összesöpröm. Nálunk így sosincs homok a lakásban. Ő sem játszik vele minden nap, de időnként nagyon jól jön, míg főzök simán elvan vele.
2016. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én utàlom. Mindenhol van belőle 1-1 jàték utàn...
2016. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik, csak nekem sikerült megoldani, hogy ne szórja szét a gyerkőc :)
2016. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!