Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mennyire vált be a...

Nálatok mennyire vált be a játszó sátor? (esetleg amibe labdák is vannak) milyet ajánlatok?

Figyelt kérdés
Milyen benti játékot ajánlanátok? Valami házikó vagy sátor féle szerintem nem lehet rossz. Vélemények? :)

2016. jan. 27. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

En is azthittem,hogy benti jatekhazikho nem lehet rossz... Nem szereti. Mikor megkapta,aznap jatszott benne,de azota sem. Epp 2 hete csomagoltam el mert kihasznalatlanul csak foglalta a helyet. De a te gyermeked siman szeretheti :)


Kiskonyhat ajanlom,az lekoti a gyerekeket,bar az enyem inkabb csak kavet foz :)


Nekem meg nagyon tetszik a grillsuto,de igy,hogy latom,hogy a konyhat is csak ritkan hasznalja,igy azt nem veszek. Viszont a bevasarlokocsi sokaig favorit volt.


Jaa,meg az a kinyithato alagut. Nah azt is szerette,de inkabb csak rosszalkodott vele :)

2016. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Játszott vele/benne és elunta. Elcsomagoltam. Arra jó, hogy időnként elővegyem, de nem állandó használatra, ahhoz túl nagy helyet foglal. Kertbe sem jó, mert túl könnyű, nem zárható, belemennek a bogarak, szintén el kell rakni mindig.
2016. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit imádott a fiam, az a konyha, meg a kiskocsi, ami lábbal hajtós (mint a motor, csak stabilabb). Mondjuk azt 2-3 évesen szerette, mára kinőtte, de nem tud tőle megválni.
2016. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom imádta a házikó alakú játszósátrat, sokat játszott benne. Az egyetlen "gond" az volt, hogy mindent eldugott benne (távirányítót, karórát, stb. :) ). De legalább tudtok, hogy ha valami eltűnt, hol kell keresni. :)
2016. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kupit csinál a labdákkal és annyi. Már elcsomagoltam. Nem éri meg.
2016. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Játék konyha, bevásárló kocsi, autó, motor van :)

Szóval ezért gondoltam valami benti sátor félére :/

Hinta lóról mi a véleményetek? (amibe lehet ülni is)

Imád hintázni, bent is kint is

2016. jan. 27. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött a játszósátor, persze nincs kint állandóan, fél évente van összerakva pár hétre, és akkor imádnak benne bunkizni a gyerekek.
2016. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van benti csúszda nagyon szereti ...felszereltünk akasztót az ajtóra és.Most megint hintázik éjjel nappal.Kismotor taxi .. Karácsonyra kapott sátrat amit könnyen nyitsz csuksz És imádja..éjjel nappal abba van.Berendezte már magának :-) ,2 éves fiú :-)
2016. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Küldenél róla képet hogy hogy néz ki? :)
2016. jan. 30. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazi decathlonos easy quick sátrunk van,egy mozdulat kinyini es összecsunki is nagyon könnyű. Kicsit drágább mint egy játszòsátor,de ezt kint-bent is használjuk,könnyű kezelni és strapabìrò. Az enyémek nagyon szeretik,mint ahogy a kuckòzást is,már 7,5 és 6 évesek,de minden hétvégén van valami kuckòs/sátoros játszás...

Ugyanilyet kaptak tőlünk ajándékba a keresztfiamék,ott is nagy sláger

2016. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!