Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, apukák? Ti mennyire...

Anyukák, apukák? Ti mennyire vagytok kreatívak?

Figyelt kérdés

Mit szoktatok saját kezűleg készíteni a gyereknek? gondolok itt játékokra, jelmezekre, bármire

Mit készítettél legutóbb a gyerekednek? Az ötletek maguktól jönnek vagy a netről nézitek?



2016. febr. 1. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelmezeket minden évben én készítem, varrni nem tudok.


A férjem készített már hintalovat, fakardot, játékpolcokat, tárolókat, kisházat az udvarra, hintát, homokozót stb.


3 gyerekünk van.

2016. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

figyelem gyermeket, hogy mit szeret csinálni és annak függvényében alkotok hozzá játékot

(vásárlásnál a ejlesztő játékokra törekszem, pl egy párosító játékot nem fogok neki állni magamtól csinálni, ahol a szín és forma is lényeges lenne, nem csak az ábrák, stb)


szóval pl szeret a fürdőkádból a csapba, wc-be dobálni játékokat..így egy sima kosápalánkfélét dobtam neki össze, csak igen, netről és nem jó, mert ahogy fel van ragasztva nem csak dobál bele, hanem leszedi mindig az egész palánkot(annak meg hogy magasra tegyem hogy ne érje el, nem látom értelmét mert ennyi idősen még nem tud annyira célozni


ugyanígy a netes gyurmarecept sem jó, mert amiket ír, hogy mi kell hozzá egyik boltban sincs, így rokonom adott inkább egy sima liszt víz só alapú receptet


igazából nemigen kreatívkodok, úgy érzem még van időm, mert kicsi és ebben a korban inkább a mondókázáson lenne a hangsúly(pl a csip-csip csóka c dalt szabályosan eljátsza(csipkodja a kezét, a végén meg mutatja, hogy hess-hess-hess)és ezekre kellene gyúrnom, hogymutogatós mondókákat tanuljak, mert nem tudok és ezt is látom, hogy nagyon igényli pedig!

2016. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy pl ha a mosdóban vagyok sokszor vár és áll v sír az ajtó előtt, így együtt csináltunk az ajtóra mosolygós verdákat, hogy azt bámulja és pozitív töltést kapjon, míg a mosdóban vagyok
2016. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bábokat csinálunk, sima papírból, hurkapálcán. Imádják, hisz mindig lehet újat rajzolni, és a képzeletnek semmi nem szab határt, kisfiam most éppen elefántangyal bábot készített. Sóliszt gyurmát is gyakran gyúrok, ebbe bármit bele lehet nyomni (gyöngyöt, magvakat, csigaházat), és később ki is lehet festeni. Üres papírdobozokból is szeretnek házat csinálni, vagy űrhajót, vágjuk, festjük. És a kisfiam nagyon szeret egy játékot : össze vissza pontokat rajzolok egy papírra, azokat ő össze vissza összeköti, majd a krikszkrakszba beleképzel valamit, megrajzolja, kiszínezi. Ja, és gyakran kreatívan tálalom a szendvicseket, pl autó alakban, vonat, stb.
2016. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekszobát, jelmezeket, albumokat, fejlesztőjátékokat, stb. De nem csak a gyerekeknek, hanem itthonra is sok dolgot készítek.
2016. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!