Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen legyen a gyerekszoba...

Milyen legyen a gyerekszoba egy 2,5 éves kislánynak? Falfestés, díszítés, bútorok. Linkelhettek is képeket.

Figyelt kérdés

Mostanra sikerült neki a külön szoba, de nem tudom milyen bútorokat vegyünk, ágya van, ami már nem kiságy. Hogyan rendezhetném be neki minél olcsóbban. Nincs se babaszekrény se ilyesmi, szeretnék neki egy aranyos kis gyerekszobát. Kb 16 m2 a szoba.

Köszi.


2010. márc. 30. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Festés: [link]

Az ötlettárnál leírást is találsz hozzá. (saját munkáim egyébként)

Bútor: Brendonban a kifutó termékeket nagyon jó áron lehet megvenni. A macis gardróbot, amit a Mickey egeres szobában látsz, 26 ezerre árazták le. Elég masszív, jó elosztása van, és még nagyon sokáig jó lesz. Valójában körte, de a bükk bútorlapok bizonyos árnyalataival összetéveszthető.

A bükk, juhar, és a fehér színű bútorlap szinte bárhol beszerezhető, ezekből gyártják a legtöbb előre elkészített viszonylag olcsónak mondható bútort. Így könnyen pótolható egy-egy elem, vagy könnyen tudsz vásárolni hozzá további bútort.

A képekről még egy jó kis ládás játéktároló hiányzik. Ezt már megterveztem és hamarosan meg is csináltatom. Nagy, fedeles, gurulós ládikókat vettem hozzá ikeában. [link]

De ez is nagyon jó tároló rendszer, csak nekünk nincs fenyőbútor a lakásban, így nagyon nem passzol: [link]

2010. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egyenlőre próbálom letölteni a képtárat, ami nem sikerül. :(

Nem jelenik meg az oldal. Le kell tölteni valami programot hozzá?

2010. márc. 31. 07:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell letölteni semmit. www nélkül kell beírni. Másik probléma még az lehet, hogy g-portal lehalt. Frissíteni kell és akkor behozza.

üdv:e

2010. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!