Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korában hagyta el...

Mennyi idős korában hagyta el a gyereketek a játszócumit?

Figyelt kérdés
Természetesen azok válaszát várom, ahol használt ilyet a gyerek.
2016. febr. 15. 23:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4 évesen elkapta a száj-kéz-láb vírust, és fájt a cumit szívni (lényegében csak otthon és elalváshoz cumizott, de alváshoz sem bölcsiben, sem oviban nem kellett). ekkor elhagyta. MAGÁTÓL döntött úgy, hogy nem kell, és bár néhány nap alat túl volt a betegségen, nem kereste csak 1x (még betegen).


aztán kezdődött a pokol :(

végül 8 hónapnyi szenvedés után ÉN úgy döntöttem, hogy visszaadom neki.

visszalerült az ágy mellé a helyére. tudja, hol van, tudja, hogy akármikor hozzá tud jutni... és az elmúlt majd 1 évben kb 5-6x lét is ezel a lehetőséggel. előveszi, 20-30 percig cumikázik mesenézés közben, vagy lefekvéskor, majd kölzi, hogy elég volt, és elteszi.

2016. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11 vagyok.

nyilván:

*alatt* és *ezzel* és még ki tudja, mit nem vettem észre :o bocsánat :o

2016. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!