Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiad mit sportol?

4 éves fiad mit sportol?

Figyelt kérdés
Mire érdemes vinni? Nem erőltetem, ő igényli! :)
2016. febr. 17. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
4 éves lányom van, néptáncol. Fiúk is vannak a csoportban, és mivel az öcsi is szeret táncolni, ha ovis lesz, ő is menni fog.
2016. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiaim fociztak és dzsúdóztak ennyi idősen.
2016. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

judora iratam. kiderült, hogy kicsi még ehhez. nem tudja kezelni a versenyhelyzetet... ha valaki nagyobb, gyorsabb, ügyesebb, mint ő. ráadásul egy nagyobb kisfiútól félt is.

3 hónap szenvedés után abbahagytuk. pedig addigra már majdnem 5 éves volt.

talán ősszel újra kezdjük. akarja is, meg nem is. félek, hogy egy életre elbactam :o


a sporttal az a baj, hogy ilyen kicsiknek ritkán van csoport. jó eséllyel minimum 5-6-7 évesekkel lesz együtt. és azért ebben a korban bizony még hatalmas szakadék van közöttük mozgásfejlődésben. gondolj csak arra, hogy pl kell egy bukfencet/hátrabukfencet csinálni.

ha kap egy utasítást, még a 6éves is bizony elgondolkodik, hogy merre is jobbra? mielőtt megcsinálja.


szóval jó a sport, de nagyon meg kell nézni, hova, milyen csoportba.

2016. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néptáncol és sakkozik.
2016. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úszás.

Szerintem egy alap sport, ami a biztonság szempontjából is fontos.

Én rossz úszó vagyok, és érzem ennek a hátrányát, ezért elhatároztam, hogy a gyerekem minél előbb meg fog tanulni úszni, hogy biztonságban legyen a vízben és ne legyenek olyan korlátai, mint nekem.

2016. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 évesen néptánc és úszás volt. most már nem jár úszni, nagyon ügyes benne, így most focira jár. de ehhez kicsi lett volna 4 évesen :) néptánc meg maradt, már 3 éve :)
2016. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ovival heti egy délelőtt mennek úszni, egy délután van ovifoci, és egy délután néptánc.

És most kezdett el megtanulni két kerekűn biciklizni, így ez most napi program.

2016. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úszik és ovis tornára jár.
2016. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam uszni jar. O nagyon szereti. Meg babuszassal (inkabb pancsolasnak neveznem) kezdtuk es azota is imadja az uszast.

Hetfon delutan iskola utan van tancklub. Ezt is nagyon szereti (ahol elunk 4 evesen kezdik az iskolat).

Szombat delelott a ferjem viszi focizni. Ide a kisbaratjaval egyutt jarnak.

2016. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!