Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves lefáraszthatatlan...

3,5 éves lefáraszthatatlan fiad sportol valamit? Annyira túlmozgásos, hogy kevés neki a bölcsiben rohangálás, amint hazaérünk, rohan ki a kertbe és meg sem állna, akár reggelig is bírná, ha engednénk.

Figyelt kérdés
Ennyi idősen lehet vinni valahová? Foci, karate, ilyen bölcsi utáni elfoglaltságra gondolok, nem élsportolót akarok nevelni belőle.
2013. máj. 2. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

Enyém is hasonló volt 1,5 koráig tök nyugis utána viszont este 10 kor is rohangászott, kanapéról kanapéra ugrált! nekem azt mondták próbáljam ki hogy nem adok semmilyen cukrot tartalmazó terméket délutántól, mert az felpörgeti! hát kipróbáltam és nem mondom hogy ez segített csak de tény hogy kicsit visszább vett! lehet nem válasz a kérdésedre.. de ennyi idősen még annyira éretlenek a sporthoz! a figyelemhiány miatt! max ovis torna, vagy ilyenek... az elég játékos még!

2013. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

igen, én is ilyen laza dologra gondolok, azért is írtam ,hogy nem az élsport a cél. A nővére jár néptáncra és balettra, egyiket sem mi találtuk ki, ő akart járni, de a bölcsiben nincs semmi ilyen, ovis meg csak szeptembertől lesz. Akkor megy ő is néptáncra, azt szeretni fogja, hogy a tesóval együtt lehet.

Cukros dolgokat elvétve kapnak délutántól, ezt én is olvastam ,hogy felpörögnek tőle. Már azt is gondoltam, hogy túl fáradt és túl van pörögve, de ha ülős, nyugis dolgokat játszunk vele, akkor meg éjjel dobálja magát nagyon alvás közben, sokkal nyugtalanabbul alszik, mint amikor lefárasztjuk.

2013. máj. 2. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok bár az én gyerekem 4éves most próbálok keresni valamit neki bár itt kevés a lehetőség amugy én bárhova beadnám ami tetszene neki nem baj az ha egy kis koncentrálást is tanul :) Box,karate,lovaglás stb! Nem tudom mire jutok mert itt semmi nincs kicsiknek! :( Ha van lehetőség szerintem ez jó ötlet,el is fárad és ki is teljesedik ha szereti amit csinál!Persze ez csak az én véleményem!
2013. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!