Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagynád gyermeked babakicsiban...

Hagynád gyermeked babakicsiban karfára előre bukott fejjel aludni?

Figyelt kérdés
Nem először fordul elő h babakocsiban kell altatnom.fáradt nagyon főleg ebéd utàn.amikor elalszik ülve mert ugye ülni akar,amikor hàtradönteném vagy legalâbb enyhén hàtra akkor megy a nyarvikolás hiszti. De ha hagyom ülve aludni előre esett fejjel mint valami rongybaba, minden szembejövő ugy néz ràm mint egy hanyag anyàra akit ennyire érdekel a gyereke...az idegességtol ujabbab nem is altaton inkàbb.hogy lehetne ezt megoldani?
2016. febr. 20. 12:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%

Igen, hagynám. Idegenek véleményével ne foglalkozz.


Én is akkor alszom a legjobbakat, amikor a kocsiban/buszon félig-meddig előre-oldalra vagyok borulva, a fejem meg az ablakon koppan minden úthibánál.

2016. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ. Hova mentek ebed utan? Fontos menni? En hason altattam elég sokáig a kocsiban is.
2016. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Csak sétàlni megyünk ha kisàgyban vagy mellettem sem alszik el.hason kocsiban nem fér el nagykabàtban sehogy.de amugy is induláskor ülve kell betenni mert máshogy nem akarja ill kijönne a kocsibol
2016. febr. 20. 12:48
 4/31 A kérdező kommentje:
Màr ott tartok hogy akkor nem alszik és kész.de hosszutavon ez nem allapot.
2016. febr. 20. 12:50
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elalszik nem tudod utána lehajtani?

Én nem szoktam így hagyni, mert utána meg fájni fog a nyaka, és akkor azért áll a bál :)

De az én fiam se marad meg fekve a kocsiban ;)

2016. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Én nem hagytam úgy sosem, mert aztán a nyaka meg a háta fájdul meg.

De nem lehet hogy sétálni menjetek inkább délelőtt vagy délután és aludjon otthon kényelmesen az ágyában.

2016. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekem csak így tudna aludni, én hagynám. Lesz még más is, amiért majd mindenki úgy néz rád mint a szaranyára :)
2016. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Amikor elalszik igen, akkor donteném hatra.de egybol megébred rà es megy a hiszti. És otthon altatnàm a babakocsi akkor jön képbe amikor otthon sem alszik el sehogysem. A babakocsiban mibdigb
2016. febr. 20. 12:55
 9/31 anonim ***** válasza:
Azzal próbálkoztál már, hogy miután elaludt, akkor döntöd hátra az ülést? Ha nem is vízszintesig, de úgy, hogy ne ülő pozícióban legyen.
2016. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Babakocsiban mindig elalszik. Az elso vàlaszado is tükrözi mit gondol rolam egy szembejövő....!
2016. febr. 20. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!