Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagynád gyermeked babakicsiban...

Hagynád gyermeked babakicsiban karfára előre bukott fejjel aludni?

Figyelt kérdés
Nem először fordul elő h babakocsiban kell altatnom.fáradt nagyon főleg ebéd utàn.amikor elalszik ülve mert ugye ülni akar,amikor hàtradönteném vagy legalâbb enyhén hàtra akkor megy a nyarvikolás hiszti. De ha hagyom ülve aludni előre esett fejjel mint valami rongybaba, minden szembejövő ugy néz ràm mint egy hanyag anyàra akit ennyire érdekel a gyereke...az idegességtol ujabbab nem is altaton inkàbb.hogy lehetne ezt megoldani?
2016. febr. 20. 12:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%
Lehet neked baromi kényelmes úgy aludni, de neki még fejlődésben van a gerince, nyakcsigolyája, ha olyan pózban alszik nem tud pihenni a gerince, olyan ferdülése lesz aztán, hogy nem győzöd orvoshoz vinni.
2016. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Kitartás, kitartás és kitartás. Csak így lehet a saját ágyában alvásra szoktatni. De nem altatnám így előrebukó fejben a babakocsiban. Mi is átestünk ezen az időszakon, de kemény munkával megszokta, hogy a saját ágyában kell aludni ebéd után. Nem kellett más, csak következetesen kitartani mellette. Először 1-2 órás "balhé" volt, aztán már csak fél óra, 20 perc, most már kb 5 perc alatt elalszik, sőt már maga szól, hogy aludni szeretne dél-1 óra között. Nem volt egyszerű, de az ő érdeke is. Egy év múlva ovis lesz, ott is a kiságyban kell aludni. Én a helyedben inkább délelőtt mennék vele játszótérre, ide-oda, és akkor fáradtabb lenne kora délutánra.
2016. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Az elso vàlaszado is tükrözi mit gondol rolam egy szembejövő....!"


Ez alatt mit értesz?

2016. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Babakocsi helyett miért nem "futtatod meg" a friss levegőn délelőtt? Az eléggé le szokta szívni az ekkora gyerekeket, hogy kora délután elaludjanak tőle.
2016. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Hu jo nehéz lett a téma is nekem.

Hatàrozott napirend van altalaban evés utàn 1 ora mulva alszik rendesen àgyban.mostanaban jött ez elő szerintem a dackorszak miatt h nem akar agyban elalzdbi.mai napot tekintve màr reggel 10-kor majd' elaludt en tartottam ebren h ebed utan aludjon mert ha de.alszik az max fel orat je

lentene csak nappal.megebédelt es kezdődött a kàlvària. Most aludt el vegre babakocsiban ülve de legalàbb a feje most nincs előre esve meg se merem mozdítani...

2016. febr. 20. 14:47
 26/31 A kérdező kommentje:
23 azt értettem alatta hogy valoban nem etikus aludni hagyni a gyereket igy. Szoval inkàbb ébreszteni kell ha igy alszik.
2016. febr. 20. 14:49
 27/31 anonim ***** válasza:
Az ébren tartás nálunk sosem vált be, akkor túlpörögtek, és azért nem aludtak. Kisfiam egy időben rendszeresen délelőtt 10-kor aludt, az volt a napi alvása, igaz, akkor aludt délig.
2016. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
2 éves, határozott napirend van, de 10-kor már álmos? Mikor fekszik, mikor kel?
2016. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Pénteken bölcsödében volt, ahol nem aludt ebéd utàn. De este kb 7- kor alvás, 6- kor kelés.
2016. febr. 20. 17:17
 30/31 anonim ***** válasza:

Sztem nem jo az egész.... Korán kel persze h 1re túlpörög így nem alszik. 6Kor kel akkor pont 10-12 körül kéne aludnia h este 7ig újból elfáradjon. De éjszaka is jó sokat alszik, így lehet nem is kene neki a nappali alvás.

Ne szoktass ekkora hülyeségre egy két évest h babakocsiban altatod, neki már elhagynia kéne nem beleszoktazni.


Hagyd aludni amikor jelzi... Ha rbéd előtt akkor akkor. Gyerek igényeit kell követni nem amit más gyereke csinal.

2016. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!