Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Közösségbe szoktatás utan kb...

Közösségbe szoktatás utan kb 2 hetente itthon vagyok a fiammal betegség miatt. A főnököm nehezen viseli, ugye nem küldhet el?

Figyelt kérdés
2 éves a kicsi. Nálunk átszervezés lesz. Összevonnak részlegeket. Többször odavetette, menjek vissza gyesre.
2016. febr. 20. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát, nehéz helyzetben vagy. :( Sajnos tényleg elküldhet.

Ilyenkor az otthonról történő munkavégzés kizárt nálatok?

2016. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

Apa nem tud otthon maradni a gyerekkel néha ha beteg? NAgyszülők?

Sajnos elküldhet a munkáltatód.

2016. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Apa nehezebben, nagyszülői segítség nincs. Az esetleg megoldás lehet higy itthon maradok pár hónapig gyesen hátga megerősödik az immubrendszere és pár hóban utan keresek valamit. Nem tudom..
2016. febr. 20. 20:15
 14/21 A kérdező kommentje:
...pár hónap után..ezt akartam írni.
2016. febr. 20. 20:16
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 7-es! Te vagy a kis ostoba.... Amit írsz, az 2012 óta, azaz 4 éve nem létezik. Talán neked kellene olvasgatni az MT-t.


65 § (3) A munkáltató felmondással nem szüntetheti meg a munkaviszonyt

a) a várandósság,

b) a szülési szabadság,

c) a gyermek gondozása céljából igénybe vett fizetés nélküli szabadság (128. §, 130. §) tartama alatt.


Segfítek értelmezni: amíg otthon van a nő a gyerekkel, addig nem rúghatják ki. Ha visszamegy dolgozni, akár mennyi idős a gyerek, már első nap elküldhetik.

2016. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Próbálj ki valami immunerősítőt, az immunotropfina nagyon jó. Mi most kezdtük a bolcsit es mar náthás is, eddig soha nem volt beteg. Még nem tudom saját tapasztalatból hogy milyen, de sok jót is olvastam róla es a barátnőm kisfia is ezt kapja , ok mar régebb óta, azt mondta kb 1 hónap után érezhető volt a változás. Előtte sokat betegeskedtek ok is azóta semmi baja. Így ha a gyerkőc nem beteg akkor nem kell-e aggódni se miatta se a munkahely miatt. Próbáld meg erről az oldalról megoldani a problémát.
2016. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom. Eddig csak cebiont és D-vitamint kap.
2016. febr. 20. 21:07
 18/21 anonim ***** válasza:
23%
Elküldhet. De ha el is küld, még mindig visszamehetsz gyesre, ahhoz nem kell munkaviszony.
2016. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos elküldhet ,ha nagyon akar.
2016. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%
A közösségbe kerülés ilyen... Sajnos a második év sem lesz sokkal jobb. Ahogy nőnek egyre kevesebb lesz évről évre, de a köv. év csak kicsivel jobb lesz várhatóan.
2016. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!