Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért sírhat kisfiam este...

Miért sírhat kisfiam este lefekvéskor?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt és pár napja este lefekvés előtt,mikor odamegy az ágyához elkezdi mutogatni az orrát és keservesen sír. Erre én kiszívom neki,persze nincs benne semmi. De utána ugyanúgy az orrát mutatja és sír tovább.Amíg bent vagyok nála,addig jó minden,aztán utána ismét keservesen sír.Egészségileg rendben van,a foga sem fáj-biztos hogy nem fáj semmije. Nem tudom,lehet,hogy csak elterelés,mert lehet hogy fél valamitől? De az az érdekes,hogy éjjel nem sír fel,pedig biztos akkor is közbe-közbe megébred.
2010. márc. 31. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ütötte be a kiságyba az orrát esetleg éjjel, amire emlékszik, habár már nem fáj neki? Vagy esteleg nem puha nagyon a párna, és ha hason alszik nem kap rendesen levegőt a párna miatt?
2010. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy nem-e ütötte be?
2010. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből az jutott eszembe, hogy biztos beütötte és ahogy az ágyát meglátja újra előjön az élmény.De szerintem ahogy mutatja az orrát egyből minden este ne szívd ki, mert ha nincs benne semmi az fáj is,így még inkább fog sírni.Inkább szeretgesd, puszilgasd, próbáld megnyugtatni.
2010. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De nem hiszem,hogy beütötte volna az orrát és a párnával sem lehet gond,mert mielőtt elfekszik már azelőtt sír.
2010. márc. 31. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 25 hónapos (első hozzászoló vagyok, 2-3 hónapja volt pár hét amikor hallani sem akart a kiságyról. (mindig is ott aludt) Fürdés után már sírt,a mikor tudta, hogy megyünk az ágyba. Nem vettünk róla tudomást, megszeretgettük, befektettük (sírt), ahogy leért a feje a párnára semmi baja nem volt. Szerintünk "határokat akart tologatni", és bepróbálkozott.
2010. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!