Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam az óvodában állandóan...

Kisfiam az óvodában állandóan pisilni jár, de itthon nem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az óvónő szerint felfázott, de itthon normális időközönként pisil. Lehet lelki traumától ez az egész? Mostanában nem akar ott aludni, de sajna muszáj neki... Alvásidő alatt is folyton kijárkál pisilni.
2011. nov. 9. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez pszichés lehet.
2011. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pisil is, vagy csak kijár ? Lehet, hogy csak elakar húzni kicsit a benti légkörből, nem akarja csinálni a feladatot, vagy aludni, és időhúzásnak kijár pipilni.

Én kisfiam is kijárt, pedig nagyon nagyon nem szereti a nyilvános wc-ket. De ott kijárt. Egyszer utána is mentek, és ő ott takarította az összes csapot a szappanokkal.

2011. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja az óvónő, hogy pisil, de csak nagyon keveseket. Itthon végigalussza két óra hosszat és nem pisil be alvás közben. Mit tehetnék szegénykémmel?
2011. nov. 9. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálta, mert érdekes volt a óvodai kiswc. mikor elmúlt az újdonság varázsa, elhagyta ezt a szokást.
2011. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is állandóan kijártam pisilni alvásidőben, mert nem tudtam aludni, és addig is legalább nem kellett feküdnöm. Anyu is mindenféle orvoshoz vitt, de nem találtak semmi bajt. Unatkozik, azért mászkál ki, vagy szabadulni akar a teremből.
2011. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsit, akkor valóban azt csak mutiba csinálja valószínűleg és csak lógni akar kicsit.

Egyébként kérdezd meg tőle. Kérdezz rá direktbe, hogy azért jár ki, hogy ne kelljen aludni ? De ne legyél szigurú, inkább cinkos, egyből bevallja és megbeszélitek. És ne legyél szigorú vele akkor sem, ha arról van szó, hogy lógásból csinálja. Értsd meg, hogy lássa, hogy érted a témát, de azért csak próbáljon meg pihengetni inkább kijárás helyett.

2011. nov. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!