Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legtöbbször mit játszotok...

Legtöbbször mit játszotok gyermekkel otthon? Es hogyan lehetne a koncentraciot növelni?

Figyelt kérdés

Es milyen fejlesztőt jàtszotok?

Gyermekemet nem sokaig köti le egy jàték v feladat ugy tudom tanàcsos növelni az időt h egy dologra tovàbb forditson figyelmet. Azon kivul hogy adott jatekon kivul minden màst tiltok adott percben milyen lehetősègek vannak még?


2016. febr. 26. 19:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem jàrunk fejl.hàzba csak voltunk ott

Amugy az zavar, hogy ismétlésekből àll csak a napja ha nem teszem oda magam kreativan. Szoval mintha nem bővülne tapasztalatszerzésben, ugy erzem jelenleg ingerszegény környezetet nyujtok azzal, ha hagyom magâtol a dolgokat. Szoval pl nyujtja a gyurmat de soha nem képes megvàrni hogy pl perecet csinaljak belőle ami egy màsodperc szoval eredmény nem érdekli max az ize...es szoval sokmindenben azt latom hogy nem halad semerre főleg ha meg se mutatnék egy perecet szoval ha hagynam a dolgokat ahogy vannak. Mintha àllna az élet ha nem működök közre vagy masik pelda ezredjére is pakolgatja a labdàit vödörbe de meg se akarja mutatni ha kérdezem melyik a kék a sàrga...ehhez is nekem kell magam odatenni ahogy pl a testrészekre is tanitani stb

2016. febr. 26. 21:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előzővel. Foglalkozni kell a figyelemhiánnyal, márpedig amit leírtál az arra utal. A torna rendbe hozza. Csináljatok sok egyensúlyfejlesztő gyakorlatot. Mi rugós deszkát, rácshintát és egyensúlyozó tölcsért használunk itthon. Rengeteget javult a 3 éves fiam tőlük. Összeszedettebb, nyugodtabb, sokkal figyelmesebb. Inkább most kell ráfeküdni a témára, minthogy iskolában derüljön ki a gond, amikor már nem fejleszthető!
2016. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hàlàs köszönet, nem gondoltam, hogy ebben is a mozgàs jàtszhatna szerepet.

Kicsit nehéz még az is, pl 10 szer eddig egyszer sem ment oda vissza passzolgatni labdàt.àllitolag pedig nem szabadna hagyni hogy 2 után befejezze szoval hagyni menni, hanem motivalni hogy csinaljuk még

2016. febr. 26. 21:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha picit nagyobb lesz, beirathatod valamilyen fejlesztő tornára (tsmt, ayres stb.), akkor sulira biztos rendben lesz! Egyébként az oviban sem szeretik, ha a gyerek szétszórt. Mi ott kaptuk az első jelzést, hogy gond van. Elkezdtük a tornát 2 hónapja, és már mindenki dícséri, hogy milyen figyelmes lett!
2016. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És csak a tornàtol? Vagy pl te adsz neki omegàt?azt hallottam ez is arra lenne segiti az idegrendszert de nekem ugy tűnik marketing csak
2016. febr. 26. 22:00
 16/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, igen az omega is jo, meg a torna is, bar en fenntartom hogy 2-3 evesen meg nehez ezt megállapítani....


Puzzle nekunk ilyen elso puzzle-van 3-4 részből all en kirakom o meg mondja hogy ez paci, kacsa mikor mi...most mar felismeri mit hova kell rakni esetleg... Tescóban veszem 1000 Ft korul



Fakanalat is bekoltoztetek babozni, gyurma ruhat csinalunk évi babáknak meg Disney hercegnőnek...



Amugy a mi csanas nénink mindenféle fejlesztő végzettséggel rendelkezik es o azt mondja, ha nincs kedve a gyereknek akkor nem fogja csinalni... Hiába tapsolt a fejlesztő jatszohazas ha a tied epp a függönnyel akart jatszani...

Tavaly egyebkent az enyem csak a Fischer zebrán ugrált a csanaba, semmi mas nem érdekelte, míg nem kaptak egy trambulint, aztan jott a gyurma.....

2016. febr. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!