Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves lányotok mennyire...

5 éves lányotok mennyire szófogadó, ha el kell menni valahova? Pl orvos.

Figyelt kérdés
Kellett menni kivizsgálásra és nem bírtam vele! Semmi szót nem fogadott az orvos asztalára mászott, tollát elvette, szaladgált, firkálni akart a doki papírjaira, mászott mindenfele, fittyet hányt arra amit kértem már leizzadtam a korrigálásba alig vártam eljöjjünk! Olyan volt mint egy 32 éves esküszöm. Sokszor ilyen! ( amúgy teljesen normális mentálisan, fizikailag..)Vannak ilyen kilengések más 5 évesnél is? Ti mitcsiáltok?
2016. febr. 29. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva nekem a 20 hónaposom szokott így viselkedni mint amit leírtál. De persze van hogy a 4 évesem is pl. cipőboltban mindent összetapizna meg pakolna, de ha rászólok akkor általában szót fogad.

Orvos előtt olyat is szoktam, hogy már otthon megbeszélem vele hogy most a doktor néni meg fog vizsgálni, meg mi fog történni, aztán a vizsgálat után általában azzal van elfoglalva hogy matricát válasszon magának uh nem csinál rosszaságot :)

2016. febr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Borzalmas ez amit csinál sokszor nem bírok vele! Vajon mikor növi ki egy gyerek az ilyet? Hány éves korára kb? Amúgy okos, iskolába jár már szeptember óta és az eredményei a legjobbak az osztályában.. (Írországban lakunk, 4 évesen mennek suliba...)
2016. febr. 29. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém fiú és mindjárt 6 éves, de nagyon átérzem a problémádat. Időnként ő is olyan, mint akit felhúztak, és egyszerűen képtelen leállni. Bevallom, szégyen vagy sem, én már a zsarolástól (megvesztegetéstől?)sem riadok vissza. Tegnap pl. elmentünk cipőt venni, már előre féltem, így megígértem neki, hogy ha nem kell vásárlás közben rászólni, utána elmegyünk metrózni. Mondanom sem kell, úgy viselkedett, mint a kisangyal. Persze ezt nem lehet folyamatosan csinálni, és nem a legjobb nevelési módszer, de tűzoltásként néha beválik.

Ő is nagyon okos, érdeklődő kisfiú amúgy, és nagyon lehet szeretni, csak hát vannak dolgai.

2016. febr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen nagyon felemészti az ember összes türelmét. A 2 éves öccse se ilyen.. Sajnálom is őt néha mert alug jut rá idő ezek miatt! De ő csak úgy elvan.. Pedig a lány nem féltékeny rá, sisem volt az. Jól elvannak együtt. Soha nem veszekednek.
2016. febr. 29. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában jól viselkedik ha pl. orvosnál, hivatalban kell várakozni, türelmes és csendes, de néha azért belé bújik a kisördög, főleg ha a tesóval együtt vannak.
2016. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!