Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csalánkiütés a mosógéltől?

Csalánkiütés a mosógéltől?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kislányomnak 3 napja 1x kijön 1-2 folt csalánkiütés a karján vagy a combján, arcán. Múlthét pénteken mostam először egy másik fajta mosógéllel (Persil), lehet attól a kiütés? Calciumot, fenistilt kapott. Ha a mosógéltől lenne, akkor nem mindenhol lenne kiütése, ahola ruhával érintkezik a bőre? Bocsi a buta kérdésért, nem volt még ilyenünk. Köszi
2016. márc. 7. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott jön ki, ahol érzékenyebb a bőre. Általában a ruhával fedett részen testszerte, de van, akinek inkább a hajlatokban vagy olyan részen, ahol jobban izzad vagy valami miatt jobban rásimul a ruha a bőrre.


Próbáld ki, hogy az ő ruháit mással mosod, ha elmúlnak a csalánkiütések, akkor garantáltan ez a probléma oka.

2016. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, megyek és veszek arielt, idáig azzal mostam. Köszönöm :)
2016. márc. 7. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Ariel gél után persilt vettem, kicsattogott tőle aztán visszatértem az arielhez :)
2016. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!