Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális, hogy egy 4...

Mennyire normális, hogy egy 4 éves kisfiú horrorfilmeket néz?

Figyelt kérdés
Semmi "beteges", "gyilkos hajlamra való" tünet nem figyelhető meg rajta, teljesen normális kisgyerek módjára viselkedik, vagyis mégse, mert átlagon felüli intelligenciával rendelkezik, már tud írni, olvasni, az értelmi szintje kb egy 9 évesén van - ráadásul meglehetősen bő szókinccsel rendelkezik, bővített mondatokban beszél.
2016. márc. 8. 21:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Számomra is ilyesztő. Rokonokról van szó, kérdezgettem a kamaszokat a kistestvérükről is, és mondták, hogy szokott horrorfilmeket is nézni. Megemlítem majd ezt a szülőknek, nem fair, hogy nem tudnak róla. A túlfejledtségre meg nem tudok mit mondani, más szülőknek meg azért sír a szája, mert ezt/azt/amazt nem tud megcsinálni.
2016. márc. 8. 21:27
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy az egyik testvér és kezdesz megijedni,hogy ez rossz hatással van a testvéredre? IGEN!
2016. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Légyszíves a kérdésre válaszolj.
2016. márc. 8. 21:32
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

Ez kamu,egy 4 éves sose lesz 9 éves szintjén csakha nem zseni! Szerintem is te az egyik tesó vagy,nemhiszem, hogy a szülők nem tudnak róla!!!


De,hogy a kérdésre is válszoljak,semennyire se normális,még 9 évesen se,nemhogy 4.....ha eléri a korhatárt nézhet horrorfilmet addig animació,rajzfilm,ismeretterjesztő való neki!

2016. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha igaz is amit írsz, akkor a gyerekre nem most lesz hatással, hanem késöbb. Idősebb korában lehetnek problémái.
2016. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%

Felnött korára egy lelki roncs lesz!! És hajlamos lesz a hipander nevű betegségre! Emellett lehetnek súlyos hirtelen dűh kitörései!


Ez nem gyermek korban jön ki!! Kamaszként kezdődik majd! Köze nincs az iq hoz!


Én is horrorfilmen nöttem fel!! Lelki roncsnak érzem magam!

2016. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%

Ilyesztő, hogy azt írod: túlfejledtség.

Jesszusom. Persze tudom, telefonról írsz, meg siettél és elgépelted, nyilván.


Egyébként a kérdés önmagában nonszensz: mégis, szerinted normális? 9 évesnek sem.

"el tudja vonatkoztatni a filmben látottakat a valóságtól" 4 évesen ez ellentmond a normális pszichés fejlődésnek.

2016. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

" És hajlamos lesz a hipander nevű betegségre!"


Mesélj, milyen betegség az? :D

2016. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
56%

"Ilyesztő, hogy azt írod: túlfejledtség. "


Ha már mást kioktatsz helyesírásból, legalább te ne égesd magad azzal, hogy az "ijesztő" szót ly-nal írod...

2016. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
19: az "ilyesztő" is irónia volt, a 11. hozzászólásra célozva. :)
2016. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!