Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Haynattesett úgy a gyereked,...

Haynattesett úgy a gyereked, hogy bevertee a konyha kőbe a fejét? Mit csináltál? Ő hagyan reagált rá? Mi lett a végén.

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
igaz nem a konyhakőbe, hanem a fürdő járólapján vágódott el. egyből ellenőriztem a reflexeit, megvigasztaltam, és másnapig figyeltem. nem lett semmi probléma, másnap már büszkén újságolta mindenkinek:-) Veletek ilyen történt?
2016. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csináltam azt kiskoromban, hogy hanyatt rúgtam magam az etetőszékkel, és a kopasz fejem a küszöbön csattant (nem voltam már baba igazából, csak sokáig kopasz voltam).

Azt mondták, csupa lila véraláfutás lett a fejem, vittek röntgenre, azt hitték, meg sem maradok. Nem tudom, hogy reagáltam, nyilván ordítottam. Helyre jöttem.

2016. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hanyatt vágódott a kövön, és jocskán beverte a fejét :( Dobozos kólával hűtöm neki már 2 órája, már 2 órája sír, pedig nem sírós falyta, kiskorában is csak pityeregni szokott. Most viszont nem lehet megnyugtatni, egyfolytában felhergeli magát. Mit csináljak? :( Ha megjönnek anyáék, kibeleznek. 16/F
2016. márc. 9. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem lehet megnyugtatni akkor azonnal ügyelet. Az enyém ez után kb 10 percig sírt, de meg lehetett nyugtatni. De ilyen hosszú sírás már nem lehet ijedtségtől, biztosan nagyon fáj neki, be is törhetett a feje. Tapogasd meg óvatosan van-e rajta dudor vagy púp, ha tud beszélni kérdezd meg tőle fáj-e valamilye. figyeld hogy a pupillái egyformák-e ha nem, azonnal mentő. Nézz bele lámpával a fülébe-nincs-e benne friss vér, mert akkor is mentő. Ha hány, émelyeg, aluszékony, akkor is mentő. Ha ezek nincsenek, megvárhatod a szüleidet és utána vigyétek be a balesetire.
2016. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a szüleidet, hogy jöjjenek haza, és vigyék el röntgenre. Agyrázkódás is lehet.
2016. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vigasztalható, azonnal kórház!!!
2016. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel a szüleidet! Agyrászkódása is lehet! Mindenféleképpen minél elöbb mond el nekik, mert komolyabb baja is lehet. Agyrázkódás akár.


Lehet, hogy kicsit leszídnak, de nem hinném, hogy annyira hibáztatnának. Egy kisgyerek még nem olyan stabil, bármikor eleshet, anyukádék elött is!

Viszont, ha történik vele valami akkor már más a helyzet, lehet, te fogsz magadra haragudni!

2016. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a testvéreddel?
2016. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!