Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékkonyhát vegyek a...

Milyen játékkonyhát vegyek a 3 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék karácsonyra egy játékkonyhát.

Nagyon tetszik a fából készült, de az nagyon drága, műanyagból milyet, milyen magasat, típusút nézzek?



2015. nov. 13. 09:08
1 2
 1/14 Andi80018 ***** válasza:
16%

Játékkonyha? Bocsi, de azt nem lányos egy kicsit? Lehet, csak nekem fura:-)


[link]

2015. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Andi80018 ***** válasza:
100%
2015. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Andi, miért, szerinted egy férfi nem főzhet? Ez a nő dolga? Nálatok csak te főzöl? Na ugye.
2015. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andi80018 ***** válasza:
17%
Nem, csak mégis furcsa. De nekem mindegy, ő dolga. :-)
2015. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Miért kell egy fiúnak konyhát venni?Utána jöhet mellé a Barbie is.😊
2015. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Az eszem megáll, hogy ilyen van... Aztán csodálkozunk, hogy az anyuci szoknyája mellől frissen kikerülő "férfiak" nem hajlandóak főzni, kézbevenni egy porszívót, netán segíteni a gyerek körül, hiszen az a NŐ DOLGA. De nem?!


3 fiút és egy lányt nevelek, játékkonyhával mindegyik játszott, és bizony volt olyan, hogy a kisebbik fiam együtt babázott a lányommal - vettem is neki egy fiú babát utána. Szerintem nagyon fontos, hogy ebben ne korlátozzuk őket, mert ilyen téren abszolút nem lehetnek férfi-női szerepek.


Bocsi kérdező, hogy a kérdéshez konstruktívan nem szólok hozzá, nekünk egy ősrégi konyhánk volt, nem ismerem a mostaniakat, viszont érdekel, mert a keresztlányomnak szeretnék azt venni, ezért figyelem a kérdést, de megdöbbentenek a válaszok.

2015. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 2 évesen kapott műanyagot, most megmértem, 45 cm magas a konyhapult része. Ezzel még most 3 évesen is tud játszani nem kicsi neki, de ha most vennék akkor már egy magasabbat.

Nekünk ilyesmi van, egy kicsit egyszerűbb kivitelben:

[link]


Amúgy, szerintem simán lehet konyhája egy fiúnak. Főzést, evést, mosogatást ő is játszhat. Az állatkáit is megetetheti... :)

A lányomnak is vannak kisautói, fa vonatja, még focilabdája is. Persze van baba, és pónik is... :)

2015. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

én is ledöbbentem a válaszokon, nekem másfél éves fiam van és unokatesóknál is meg az orvosi rendelőben is szívesen játszik a konyhával - sőt! amikor én főzök jön oda kér egy lábast, fakanalat, papírokat szoktam neki belecsipkedni és ott főz mellettem a földön ő is... eszemben sincs eltiltani, én is gondolkodtam hogy vegyek-e neki már most egyet, vagy még várjak kicsit, hogy jobban tudjon vele majd játszani, mellesleg az oviban-bölcsiben is van konyha, ahol ugyanúgy játszanak a fiúk is vele ezt ti nagyon ellenző szülők sem tudjátok kikerülni :) (bölcsiben dolgoztam gyes előtt) én ezeket nézegettem kérdező, van egy csomó fajta, a méreteit nézd meg melyiket tudjátok tovább használni :

[link]

2015. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
* orvosi rendelő várójában
2015. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az oviban a fiúk is mindig ott vannak a játékkonyhánál. Kíváncsi vagyok aki ellenzi, megtiltja a gyereknek hogy játsszon vele az oviban a többiekkel? El kell kerülnie, hiába van ott épp 20 csoptárs, neki akkor is a szoba másik végében kötelező katonásat játszania?

Illetve a legnagyobb séfek milyen neműek is?

Szerintem fából készültet vegyél, a fakopancs.hu-n vannak jók.

2015. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!