Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 honaposnak milyen "fiús"mes...

20 honaposnak milyen "fiús"mesét tudnátok ajánlani? A Verdákat még nemigen tudja szemmel követni

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 16:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Sem a Verdák, sem az Így neveld nem való egy ilyen pici gyereknek.
2016. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
A youtubon van a Matukai mesei. Szerintem aranyos kis film a kisfiam nagyon szerette bar ő 3 eves volt mikor nezte. Max 10 perces kismesek😊
2016. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Bob a mester :)

Az en kisfiam 17 honapos es imadja.Na meg a Kerekmese,aranyos de szuloknek egy ido utan mar gyilkosfegyver :D

De ha a gyereket lekoti akkor szupii ;)

2016. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszi a javaslatokat :)

Válogatni is tudok már :)


#8 élőben ugyanez megy, ha jön vki pl kiskutyával, akkor megállna megszeretgetné, vagy csak nézné ahogy állatkertben pl

2016. márc. 15. 19:58
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát az én gyerekeim szaladnak kutya, macska után. Mégegyszer ajánlom, nézesd meg szakemberrel. Az m2-n megy a Traktor Tom, Thomas, a gőzmozdony.
2016. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod, a képek változásai még nagyon gyorsak . Én nem ajánlanám a tv ill. Képernyő nézését. Olvass neki könyvből mesét. Arra van idő megszemlélni, elgondolkozni, beszélgetni róla stb... Boribont jó szívvel ajánlom, vagy a Bogyó és babócát. Fejleszti a szókincset, fantáziát.

Nem okoz alvás problémákat, feszültséget, mint a képernyős műsorok.

2016. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Az én 22 hónaposom már régóta nézi a Traktor Tomot, Bogyó és Babócát de az abszolút favorit a Masa i medved. Mostanában már a poénokon is nevet. Én meg azt várom, hogy mikor szólal meg oroszul. :D

Persze ezeken kívül sok más mesét és zenés videót néz, a youtube által felajánlott lehetőségek közül is szokott válogatni.

2016. márc. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Bodjo válasza:
Kerek mese, és Duck TV... Utóbbi napközben, előbbi elalváshoz! :)
2016. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

15

Minek szaladjon a kutya után, ha ott van a közelèben v a lába előtt.

Nem értem miért kell a bajt keresni, még nagyobb gyerekek is simán átverhetőek pl bűvésztrükkökkel, mert nem képesek úgy mozgásokat követni, mint a felnőttek.

Pláne gyermekem nincs is képernyőhöz szokva, szinte új neki a dolog. Mert én nem tv-vel nevelek.

Köszönöm a válaszokat, azt is el tudom képzelni a fele màr csak kérdéskövető "alibiválasz" , legalább felpörgetted a kérdésem :D köszi

2016. márc. 16. 11:06
 20/28 A kérdező kommentje:
#16 igyekszem a meseköbyvvel is, gondoltam "szituáció gyakorlatokat" tudnék pótolni rajzfilmekkel.
2016. márc. 16. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!