Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 honaposnak milyen "fiús"mes...

20 honaposnak milyen "fiús"mesét tudnátok ajánlani? A Verdákat még nemigen tudja szemmel követni

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 16:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Képzeld az én gyerekemet se a tv neveli, naponta max 1 óra van nekik megengedve. De bocs, hogy jót akarok, egy pár hónapos babának is szemmel kell tudnia követni a körülötte lévő dolgokat. Ezt tapasztalatból mondom, nekem is volt hasonló problémám, mai napig szemüveget hordok, aminek már több mint 20 éve. De majd észre fogod venni nemsokára, pl. labdázás során, nyírás, stb, ahol a szem-kéz koordináció nagyon fontos. De nyilván én csak rosszat akarok a gyermekednek.
2016. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 MnéSz.Enikő válasza:
Szia!Én anno a Nodi DVD-ket vettem meg a fiamnak. Nem túl pörgős, de mindenképpen van története. Bem biztos, hogy érteni fogja, de szines és a karakterek jellegzetesek 😊
2016. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Bármilyen foglalkozás jobb és többet adhatsz a gyerekednek, mint a tv-vel. Ez a tv olyan " lepasszolom a gyereket fél órára " feelinget ad. Addig is bambul.


[link]

2016. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Szia, nálam nagyon szeretik a gyerkőcök a tv-t, módjával engedjük is nekik.

Nagyok sok mesét szeretnek, többek közt a bogyó és babócát és a nick jr-os meséket.

Abszolút kedvenc a Mancs őrjárat.. Tele van kutyussal és "járművel", írtad, h a te gyerkőcöd szereti az autókat, esetleg ez is tetszhet neki. :)

Üdv!

2016. márc. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Az egyik hozzászóló írta h mért is kell tv ! Teljesen egyetértek vele ! Minek rongálni 1 ilyen kis gyermek szemét a tv-vel ! Annyi mesekönyv van tele képekkel .Értékelni fogja h anyu olvas nekem !!! Persze ez csak az én véleményem .
2016. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Én csak gondoltam, tv mellett az uzsonna is jobban csuszna..
2016. márc. 18. 10:35
 27/28 anonim válasza:

Nem tudom miért gondolják egyesek, h akinek néha mesét is néz a gyereke, az nem olvas neki, nem viszi játszótérre, nem fest vele.... Stb..stb..

Én is szerettem mesét nézni gyerekkoromban, de amellett más is érdekelt.. Tehát nem bámultam egész nap a tévét, ahogy a gyerekeim sem.

Ma itt vagyok két diplomával, jó állással, szuper családdal, Stb.. Stb.

Nem hiszem, h bűn lenne a tv.

Persze mértékkel.

2016. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kedves előző! Egyetértek. Mindig sokat meséltünk a gyerekeinknek, emellett! néztek mesét is. Nem a tv nevelte őket, hanem mi. Viszont a nagyobbik gyerekem a természetfilmekből óriási információmennyiséget habzsolt be, nem hinném, hogy ártottunk neki, csak hasznára vált. A kicsinek is engedjük nézni, csak el kell dönteni, mit nézhetnek és mennyit.

Nem olyan bonyolult ez. :)

2016. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!