Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislánnyal mi...

Másfél éves kislánnyal mi mindent lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Unokatestvéremre kellene vigyáznom délelőttönként majd hamarosan, és szeretném színvobalasan eltölteni az időt vele :) 22 éves lány vagyok


2016. márc. 16. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

mi délelőtt legalább 1 órát levegőzünk. ez neki is fontos és megy vele az idő: gondolom már sétál, elviszitek a babakocsit, vagy gurulós járműt, de nyugodtan sétálhat veled kézen fogva és akkor elszüttyög az utcában, szeretnem gyűjtögetni kavicsokat, maszatolni stb. Mi mostanában rengeteget rajzolunk (szintén 1,5 éves kislányom van), nyomdázunk, olvasok neki, kis állataival szerepjátékozunk (kávét főzünk nekik, bepelenkázzuk a plüssöket stb).

Puzzlek most kezdik érdekelni.

2016. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy ekkora gyerkőcöt (nekem is ekkora a lányom) már jól le lehet kötni sétával, nézelődni az utcán, játszótér, motorozás, játszóház (nem muszáj fizetőset, lehet hogy van a környéketeken ingyenes is). Bentre meg pl rajzolás, gyurmázás (bár az én lányom még megenné), babakonyha, könyvnézegetés, bármi amit mutogatni tudsz neki (képek, formák stb...).

2016. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!