Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányok lakkozhatnak vagy sem?

Kislányok lakkozhatnak vagy sem?

Figyelt kérdés
Baj ha egy pár éves kislánynak néha lakk van a körmén?
2016. márc. 19. 13:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
12%
Baj. Minek az neki? Műcici nem kell neki?
2016. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, ha szünetben, hétvégén ki van festve a körme, senkinek sem árt. Nekem is ki volt néha.
2016. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
9%
Következő mi lesz? Már megszületés előtt festi a haját, körmét a gyerek?
2016. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De azt kapja majd a 4. szülinapjára. *facepalm*
2016. márc. 19. 13:42
 5/33 A kérdező kommentje:
Lakk, nem műköröm, és nem 24/7 hanem, mondom, NÉHA.
2016. márc. 19. 13:45
 6/33 anonim ***** válasza:
19%
12-13 éveseknek elfogadható a NÉHA.Egy ovisnak NEM!Egyszer maximum,mikor sehová nem mentek,mutasd meg neki.Ennyi.Bocs,de inkább nem kommentálom a szülői képességeidet.
2016. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha nagyon néha, szerintem nem tragédia.

Anno a 90-es évek elején anyukám nekem is kilakkozta nagy ritkán 1-1 körmöm. Én ettől nagylánynak éreztem magam meg különleges volt. De gondolom azért, mert nem volt rendszeres. Sőt, oviba is így mentem emlékeim szerint meg zongoraórára.

Felnőttem és nem lettem lezüllött, plasztik cicababa sem és ehhez köthető egészségügyi gondjaim se lettek.

Mostanában már árulnak gyerekeknek való, vízbázisú körömlakkot is, unokahúgomnak olyannal volt kifestve egyszer a körme. Ez tuti nem mérgező és vízzel is le lehet szedni, de azért egy átlag kézmosástól még nem jön le teljesen, úgyhogy nem üvölt a kiscsaj se és nem szokik le a kézmosásról miatta. :)

2016. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi gond nem szarmazhat belole. Kiskorunkban nekunk is ki volt festve a kormunk idonkent. Normalis ember maradtam.
2016. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se lesz ettől semmi baja egy gyereknek. De tényleg néha legyen az a néha. Nem ezen múlik, hogy felnőttként mit csinál majd a körmével, sőt nem lesz a körömfestés egy tiltott, mágikus dolog.
2016. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
14%
Semmi szükség rá, 6 évesen majd hajfestés 8 évesen pedig műmell?
2016. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!