Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a velemenyetek arrol...

Mi a velemenyetek arrol amikor 14 eves kislanyok ki irjak ide hogy "terhes lettem"?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hogy 99%-ban kamu... :)
2016. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Azt, hogy örülök, hogy fiam van...

De ha lányom lenne, akkor is értelmesebbre nevelném.

2016. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Az a véleményem erről, hogy kár, hogy nincsenek olyan kapcsolatban az anyukájukkal, hogy a felelőtlen szexuális élet veszélyeiről tájékozottabbak lennének, és főleg, ha már megtörtént a baj, akkor sem az anyukájukhoz fordulnak, hanem vadidegenekhez segítségért, tanácsért.


Azon is lehet sopánkodni, hogy miért kezdik el ilyen korán a szexuális életet, én sem értek vele egyet semmilyen szempontból, de erről is azt gondolom, hogy ahol a gyerek lelki élete kiegyensúlyozott, ott nincs szükség ilyen téren bizonyításra, hogy ő szerethető, tetszik valakinek, és a csordaszellemnek is jobban ellen tud állni.

2016. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ismerik az abortusz lehetőségét.
2016. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
már megszoktam
2016. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Meg is érdemliki!!

A szüleik is!


Nem kell ennyi idősen felelőtlenül szexelni, és nem lesz belőle baj.

Mert a többség ugye azt is kiírja, hogy megszakítással védekeztek...

Másrészt mi se feküdtünk össze a pasinkkal ennyi idősen. Pedig pont úgy tomboltak a hormonok, meg ugyanúgy bennünk volt a kíváncsiság. De érdekes, én már tudtam 14 évesen is, hogy mire kell a gumi, és hogy anyám kifizeti, csak használjam.


Lassan ott tartunk, hogy 14-16 éves kislányok kikérik maguknak, hogy ők ne élhessenek !rendszeres! nemi életet, mert az nekik is jár, meg bezzeg a Rómeó és Júlia, és együtt akarnak aludni a barátjukkal.


Ez az eredménye.


Ilyenkor elégedetten hátradőlök, hogy lám, nekem még volt neveltetésem, és milyen jó, hogy nem voltam ennyire felelőtlen.

2016. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagy része kamu.
2016. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt remélem csak polgárpukkasztás, másrészt ha valóban ilyen gyakori eset, és valóban megtörténnek ezek a dolgok akkor nagyon gáz. Én fiatalon kezdtem pasizni, 12 évesen volt egy fél éves kapcsolatom. De a szájra puszinál nem jutottunk tovább. Egyrészt mert nem is jutott eszembe hogy ennyi idősen ennél többet kellne tennem, másrészt hol csináltunk volna bármit hisz a suliba találkoztunk, ott a tanárok előtt nem pusziszkodtunk, illetve idő sem lett volna rá mert ha már 10 perccel később értem haza nagy leszidást kaptam. Pontosan tudták hány órám van, mikorra kell hazaérnem. Olyan meg 17 éves koromig nem volt hogy pasit vigyek a szobámba! Igazolatlan hiányzásom lett volna olyat kaptam volna érte, hogy a fülem ketté áll... pedig nem vagyok öreg, 29 éves. Van egy 6,5 éves lányom, egyenlőre nem érdeklikma fiúk. Remélem majd az iskola és a sok tanulnivaló is eltereli majd egy darabig erröl a témáról.
2016. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A legtöbbje csak kamu, unatkozó, éppen nem iskolában tartózkodó gyerek agyszüleménye. Csekély része biztos igaz, fiatal lányok mindig is estek teherbe, mondjuk mostanság szerintem egyre többen. Elég fura ez a mai fiatalság.
2016. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem nem mind kamu,sajna manapság 13-16 évesek felelőtlenül szexelnek,hogy minél felnőttebbek legyenek..egyszerűen sajnálatra méltóak..
2016. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!