Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Későinek találjátok, ha egy...

Későinek találjátok, ha egy három és másfél éves kisgyermek este nyolckor vacsorázik és kb. kilenckor megy aludni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

igen az..:D

legalább 6 vagy fél 7.kor kéne vacsorázniuk de legkésőbb

8 órakor le kéne feküdniük aludniuk..

mivel a pici gyerek hamar elfárad.:D

2010. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Függhet ám attól is,hogy mikor alszanak du.ha később,mert így jobb a napirend miatt,akkor nem gond szerintem.Ha az én lányom 7-kor aludni menne,akkor hetente 1x látná ébren az apja,vasárnap....:(

Nem jár oviba,miért is ne aludhatna reggel tovább?!És így nekem is jobb,mert akkor reggel korán kelvén elintézhetem a mosást,takarítást,főzés előkészítést,és így reggeli után mehetünk az udvarra hintázni stb....

2010. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fél 9 körül mondanám ideálisnak, nálunk legalábbis az volt. Ha már sokáig világos van, akkor mi 7-nél, fél 8-nál előbb nem jövünk be az udvarról, így a fürdés 8 körül van.
2010. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát attól is függ, hogy mikor kell kelnie reggel. Pl. én csak 10-re járok dolgozni reggel, így ráérünk 8-kor kelni, így is kényelmesen el tudunk indulni, nem szükséges nagyon korán kelni. Általában a fiam ébreszt, magától felkel 8-kor legkésőbb. Viszont ő ettől függetlenül 7 körül megvacsizik, 8-kor leteszem aludni, de általában csak 9-re, vagy még később alszik el, hiába van ágyban.

Ettől függetlenül próbálom benne tudatosítani, hogy 8 után a gyerekek helye az ágyban van. Én így szeretem, kezdi ő is megszokni.

De ha nektek így kényelmes, és nem kialvatlan a picur, akkor szerintem nem gond.

2010. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Ket lanyom van, 10 es 2 evesek, 6-kor van vacsi (hogy ne kozvetlenul fekves elott legyen terhelve a gyomruk), 7 ill fel 8-kor furdes es 8-kor mennek aludni. A nagyot szinte mindig kolteni kell meg igy is, amikor suli van, mert fel 8-ra se alussza ki magat. A kicsi 9-fel 10-kor kel minden reggel.
2010. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!