Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereked szobájában milyen...

Kisgyereked szobájában milyen szőnyeg van?

Figyelt kérdés
Szőnyeg vagy szőnyegpadló?ha nincs,akkor mire ül le a gyerek ha játszik,hogy ne fázzon fel?
2016. márc. 26. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Laminált padló, és nincs szőnyeg. Van ülőpárnájuk azon játszanak. Porallergia miatt döntöttünk így.
2016. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Laminalt padló, shaggy szőnyegek (kis méretűek). Kicsinek hab tapi volt, aztan ülő párna ahogy nőtt ugy valtozott...
2016. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Régen szőnyegpadló volt, ki nem állhattam, megváltás volt, amikor olyan lakásba költöztünk, ahol már parketta van. Nincs szőnyeg egyáltalán nálunk a lakásban. Nem fázott még fel sosem, pedig szeret a földre ülni, meg mi is szoktunk, ha mondjuk társasozunk, mert van olyan játék, ami nem fér el egyik asztalon sem.

Igaz, mi panelben lakunk, ráadásul a nyolcadikon (meg laktunk előtte a negyediken, szintén szőnyeg nélkül, szőnyeggel meg megint csak a nyolcadikon).

2016. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Laminált padló, rajta vastag, puha, színes szőnyeg mindkét gyerekszobában. Én nem szeretem a szőnyegpadlót.
2016. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Könnyen tisztítható, hurkolt, szegett padlószönyekgez hasonló, színes, mutatós darab, de nem olyan, amit ha leönt a gyerek szörppel, akkor sikítófrászt kapok és peregnek a lelki szemeim előtt a százezrek, vagy le kell venni még a zoknit is, ha rálép az ember...
2016. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!