Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szoktatok a szabadban...

Mit szoktatok a szabadban játszani? Milyen játékot lehetne kintre vásárolni egy 3,5 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Nemsok kinti játékunk van és látszólag unja is a fiam 15 perc után..


Múltnyáron elég kicsi volt és folyton csak a virágoskertből pakolta a homokot ide-oda,de már elég nagy,hogy közösen játszunk valamit,tehát be kellene valamit/valamiket szereznem.


Téli játékja csak ennyi volt:hótoló,szánkók,de ez elég is volt mert inkább csak a hóban fetrengést élvezte (külföldön élünk,itt térdig ért a hó egész télen).


Most is tekeri a hótolóját,de ez nem köti le hosszabb távon. 1 hónap múlva aktiváljuk a homokozót,de addíg mit vehetnék? Olyan bénának érzem magam,amiért nem tudom lekötni. Focizni szoktunk még,én élvezem,ő megunja.

Most tollason gondolkodtam,de ahhoz még kicsi igaz? Meg szerintem azt is csak én élvezném.


Rollerja van(keresztapjától kapta),de akkorát esett vele hogy aztmondta,tüzeljem be:)


Ti mivel játszotok odakinnt? Esetleg valami kézzel készíthető dolog is jó. Nyárra van medencéje és sok vizipisztolya,azzal elvolt tavaly de lehet,h idén kevés lesz,főleg,hogy egész nap kint vagyunk.


Most nem nagyon érdekli mâr a virágoskert.. Hintát nem tudunk feltenni mert 2 almafánk van,de szerintem nem annyira strapabíró. Van biciklije is de azt csak akkor használjuk ha megyünk a játszótérre,ami amúgy közel van,de tök jó lenne valami olyan dolog /játék az udvarba,amit mindannyian tudunk játszani pl hétvégén.


2016. márc. 31. 09:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Asztfaltkréta,bumeráng,célbadobós,kavizsfestés nagyon tetszenek,de mindenki ötlete szuper. Talicskánl van,de nem érdekli. A papírsárkányon is gondolkodtam.


Annyira béna vagyok,nekem semmi jó ötlet nem jutott eszbe,ti pedig elárasztotok ötletekkel! Nagyon köszönöm szêpen!!!!

2016. márc. 31. 09:39
 12/17 A kérdező kommentje:
Trambulint már említettem is apának:) már nézegeti őket a neten:)
2016. márc. 31. 09:40
 13/17 anonim ***** válasza:

Valaki a nagy labdát említette: lehet kapni gyerek méretű gimnasztikai labdát, szuper rualmas, nem drága (2000 ft), sokkal poénabb, mint a sima labda.

És még: lufi!!!

2016. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13-as! Szuper ötlet,de azzal mit tud/tudunk játszani? Úgy értem,az nem nehéz súlyra?
2016. márc. 31. 09:44
 15/17 anonim ***** válasza:
3,5 évesnek szerintm nem túl nehéz. Ráhasal, végiggurul rajta, rugózik rajta, de minden másra is jó, amire a hagyományos labda. Úgy is lehet használni, hogy nem fújod fel teljesen, tehát löttyedt az egész labda, bele lehet ülni, olyan, mint babzsákfotel. Lányom imádja, húsvétra kapta, mivel folyton az én 75 centis nagylabdámmal játszott, és mindenkit idegesített, hogy mindehol otthagyja az útban... :)
2016. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Huhh köszi:)))
2016. márc. 31. 10:24
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 3,5 éves. Ő mondjuk nagyon feltalálja magát az udvaron. Kiviszi a szerszámosládáját és szereli az utánfutós traktorjait.

Egyik kedvence a fűnyíró. Kerregő hangot ad ki, könnyen tolható, a karja állítható is amúgy, így a 22 hónapos unokaöccse is tudja tologatni. Egyszerűen imádják mindketten.

Ha jó idő van, ki szoktunk vinni egy városos szőnyeget, amin utak vannak. Azon tologatja a kisautókat.

2016. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!