Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 év körüli gyereketek...

1,5 év körüli gyereketek mennyire barátkozós típus? Az én lányom szinte minden gyerekhez szalad ölelgeti őket.

Figyelt kérdés
Csak ismerős gyereket engedek neki megölelni ha a gyerkőc is hagyja idegent nem. Felnőtteknek integet mondja szia néni,bácsi. Kutyáknak is integet. Nagyon barátkozós tényleg. Csak az ölelgetésnek nem örülök. Ti gyereketek hogy viszonyul más gyerekekhez? Ő is ölelgeti őket?
2016. ápr. 5. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj de jó ezt hallani, az én lányom is ilyen, és sokszor már kellemetlenül érzem magam, hogy mindenkivel ezt csinálja, de örülök, hogy nem ő az egyetlen :)
2016. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, 20 honaposak es eleg baratkozosak, bar nem olelgetik a tobbi gyereket, csak integetnek nekik, odamennek hozzajuk es koszonnek :) es neha gatlastalanul bamuljak a tobbi embert :D
2016. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2 éves kisfiam dettó. A kedvesebb bolti eladókat is megöleli. Gyerekek közül pedig sokszor teljesen idegeneket is - pl. orvosi váróban (tanácsadás), Ikea éttermében. Én nem tudom megakadályozni, mert szinte minden gyerekhez odamegy, de azért a legtöbbször nem lesz belőle ölelés. Így azt nyilván nem tiltom meg,h odamenjen hozzájuk. Ha meg már átölelte? Nem akarok raszolni,h "ne öleld azt a kislányt" - ez elég rosszul venné ki magát. Annyit szoktam mondani,h "óvatosan". Volt már,h kisebb gyereket ölelt meg, és elborultak.

Szerintem ez a nyitottságuk ugyis csökkeni fog idővel. Viszont azt nem szeretném ha teljesen kiveszne belőle, ezért nagy óvintézkedéseket nem teszek ellene. Néha ciki tud lenni, de mi azzal "magyarázzuk" a viselkedését,h ezt látja otthon 😉

2016. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De cuki lehet. :D Az én 1,5 éves kislányom inkább csak nézegeti-méregeti a többi gyereket, ha odajönnek hozzá játszani, akkor jól megvannak, de elvan a társaságuk nélkül is. 2 bátyja is van, lehet ezért, örül ha végre egy kis nyugi van körülötte.:)

De nagyon édesek az ölelgetős kislányok szerintem.:) Hagyd csak, hadd barátkozzon, nem hinném, hogy emiatt haragudni fog egy másik kisgyerek vagy szülő.:)

2016. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor ezek szerint nem csak az én lánykám ilyen kis ölelkezős. Amúgy tényleg nagyon kis cuki. :)
2016. ápr. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!