Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a 3 éves tele szájjal...

Ha a 3 éves tele szájjal röhög, miközben hátrahajtja a fejét, mit teszel?

Figyelt kérdés
Többszöri felszólításra sem hagyja abba.
2016. ápr. 5. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
nem reagalok es megunja...ha igy incselkedik es azt latja hogy reakciot valt ki annal.inkabb csinalja. igy en ilyenekre nem is szoktam reagalni. meg is unja egy ket nap alatt. ha veszelyezteti magat az mas. akkor ra szolok. de ilyenert felesleges sztem
2016. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Semmit, miért baj ez???
2016. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Vezetem a figyelmét, hogy lehozzam a röhögesről.

Gyermekemnek a köpködes volt szokasa kajával a szájában es attol kuncogott akkorákat, hogy majdnem rámragadt, ha eltudod kepzelni a szitut hogy én komoly fejjel szogoruan okìtom, ő meghallgat es amikor a végén lezárom, hogy most már rendesen egyunk akkor, erre telibe köpdös mégegyszer olyan tüsszentésszerűen....


Szoval ami bevált a monolog helyett, hogy feladatot adok neki.kezébe törlőruha es takaritgathat addig mog eszik.es mindig találok neki törölgetnivanivalot. Es csendben eszik.

2016. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Mármint "teli szájjal röhög", mint a jól ismert kifejezés, vagy tele van a szája kajával és közben röhög??
2016. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Én elvenném előle a kaját és megbeszélném vele,hogy csak akkor kapja vissza,ha rendesen eszik.

Egyébként nem vagyok paramami és a vasszigort se támogatom,de ez egy elég veszélyes szituáció.

Elég ha véletlenül beszippant egy kajadarabot a légcsövébe és máris lehet rohanni a kórházba/hívni a mentőket.

2016. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok paramami, de ezt nem engedem. Azonnal rászólok és előre hajtom a fejét. A sógornőm gyerekintenzíven dolgozik, és erre az egyre ő is ugrik. Ő sem egy túlféltő típus, de ezért szól egyszerre, ennek az az oka, hogy havonta, két havonta van náluk félrenyelt, fulladásos baba, gyerek és a legtöbb esetben vagy nem tudnak segíteni vagy nagyon súlyos maradandó károsodással kell élnie utána a gyereknek. Férje fél mindig az elesésektől, leesésektől, de ő attól nem, mert mondja, hogy ilyen baleset miatt még nem veszített el gyereket, pedig 25 éve dolgozik, de fulladás miatt évente többet is.
2016. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

étellel van teli a szája, vagy mint kifejezés "teli szájjal röhög"?

utóbbi esetben semmit, nem érezném bajnak. előbbi esetben nem foglalkoznék vele, közölném, hogy úgy tűnik, jól lakott, és elkezdeném elpakolni (legelőször előle) a kaját.

2016. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért baj? Hát mondjuk azért mert megfullad....

Elvenném előle az ételt,és megmondanám,hogy akkor kapja vissza ha normálisan eszik.

2016. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is elveszem ilyenkor az ételt.

Többek szerint ettől lelki sérült lesz a gyerek és nem is fog megnőni, mert nem etetem...

2016. ápr. 6. 15:16
 10/11 anonim ***** válasza:

"Többek szerint ettől lelki sérült lesz a gyerek és nem is fog megnőni, mert nem etetem..."


El nem tudom képzelni,hogy van ember aki ezt tényleg komolyan gondolja...

2016. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!