Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engeditek, hogy a...

Miért engeditek, hogy a gyereketek bemenjen miközben végzitek a Szükségetek? A te anyukád ezt neked megengedte, mikor ugyanilyen idős voltál?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 15:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%

Nem engedem! Jön utánam! És mivel pont miatt az összes kulcs ki lett véve a beltéri ajtókból, így van,hogy hiába tiltakozom, bejön!

Igen, valószínűleg én is mentem néha anyu után.

2015. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
73%
Ha kb 1-2 évesről beszélünk akkor igen, mert nincs aki vigyázzon rá. ha kissebb akkor kiságy vagy járóka, ha nagyobb akkor megmondom hogy kint várjon.
2015. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
Igen, anyu is engedte, amíg elég nagy nem lettem, és igen, én is engedem az én gyerekeimnek. Semmi baja nem lett tőle, viszont a wc-re szoktatás flottul ment :)
2015. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%

Én azért, mert nem tartom biztonságosnak, hogy magamra zárjam az ajtót, amikor kettesben vagyunk otthon. Így meg be tud jönni.

Anyukám más élethelyzetben volt. 7 hónapos koromtól bölcsis voltam, otthon 3 generáció élt együt. Nem sokszor volt kettesben velem otthon, mindig volt, aki vigyázott rám, amíg ő wc-zett.

2015. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
76%

Igen, én is mentem állítólag anyukám után, és képzeld: nem emlékszek rá! Tehát nem okozott semmi lelki sérülést, max. annyi, hogy megtanultam, hogy ott a WC, oda kell menni pisilni és kakilni. Huhh...nagy gond, ugye? :)


Lányom is jön utánam. Na és? Mindent tőlünk lesnek el. Ha soha, egyszer sem engedném neki, annak mi értelme lenne? Azt is tőlem lesi el, hogy oda kell járni WC-re. Pont. Nem hinném, hogy nagy ügy.

Ja, félre ne érts, nem a 12 éves lányomról beszélek, hanem a totyogómról.

2015. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
És a ferjetek után is bemegy? Nyugodtan nezheti azt is? Nagy WC alatt is Bemegy? Ha tampont cserélsz, akkor is bent a helye?
2015. jún. 15. 15:31
 7/43 A kérdező kommentje:
Utolsó nem mondta senki hogy ez nagy ügy. Csak kérdeztem valamit.
2015. jún. 15. 15:32
 8/43 anonim ***** válasza:
37%
Igen, nálunk a férjem is engedi, azonos a viselkedése az enyémmel. Fürdeni is lát minket. Tampont nem cserélek előtte, de 30mp az egész, eddig mindig sikerült úgy alakítanom, hogy azért azt ne lássa. Bár ez is a természetes folyamatok része, de úgy gondolom, hogy kisfiúként és a másfél évével azért ez nem neki való. Attól, hogy pisilni vagy kakilni lát minket, nem hiszem, hogy bármi baja lenne. Ha vérzek,az lehet, hogy megijesztené, mert azt már tudja, hogy az fáj és bajt jelent, sajnos esett már úgy el.
2015. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Várj, ez érdekes. Ha a gyerek úgy tanul a legjobban, hogy téged utánoz, akkor te is ráültél a bilire, mert másképp nem tanulta volna meg flottul?
2015. jún. 15. 15:35
 10/43 anonim ***** válasza:
75%

Férjem után is bemegy.

Azért írtam, hogy nem nagy ügy, mert a kérdésed olyan, mintha ez olyan gáz lenne, mintha benned sérülés maradt volna, mert anyukád engedte/nem engedte...

Bennem fel sem merül a kérdés, hogy ezzel gond lehet. Amit ilyen kiskorban lát, nem nagyon fog megmaradni. Én sem emlékszem anyukám WC-n eltöltött perceire.

2015. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!