Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislányom nagyon...

4 éves kislányom nagyon válogatós/alig akar enni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szinte semmit nem szeret, fintororg. Már nem tudom mit csináljak, annyira idegesét már, hogy nem eszik, az ovaban is alig akar. Mit csináljak, mit adjak neki?
2016. ápr. 8. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Etesd meg olyan kajával amit más főz, olyan ember aki köztudottan jól főz. Nem sértésből, hisz nem tudhatom, de előfordulhat, hogy a te főztöd nem ízlik neki. Az ovis kaja dettó, az egy moslék, én sem enném meg. Ha semmit nem eszik meg, tök mindegy hogy ki főzi és milyen jól van készítve a kaja, akkor fel kell ajánlani neki az ételt, ha nem eszik akkor el kell venni és nem kaphat semmi mást, legközelebb ujra felajánlani amíg meg nem eszi. Normális ha van nehány kaja amit nem szeret, ez természetes es nem kell erőltetni. De a kaják 80%-át igenis egye meg. Kivéve ha rossz a kaja, rosszul van elkészítve stb.
2016. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy adtam a Vitacolant és azt főztem-vettem neki, amit kért. Ha megette, kapott csokit. Aztán egyre többfélét evett, nagyobb mennyiségben.

Először ő szedett magának, annyit kellett megennie. Aztán csere, és fokozatosan egyre több.

2016. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!