Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves a kislányom 11 kilo ez...

2 éves a kislányom 11 kilo ez nagy baj nem kicsi a sulya?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

nem hinném, a sógorom lánya három múlt és 12 kilo.

Azt mondjáksovány, de szerintem nem, csak vitamin kéne neki szegényke olyan mint a fal...és mindig beteg is, de ez nem a súlya miatt van,hanem, hogy nem kap vitamint, ha erre figyelsz nem lesz gond.

2008. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
a fiam is 11 kg de ö csak 28hónapos.ezt a védönötöl kérdezd meg.ja a fiam se egy vastag:)
2008. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Körülöttem minden 2 éves kisgyerek ekkora. Mi 8 hónaposak vagyunk és 10 kilók, de a kislányom határonkívül duci..:))
2008. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális. Az én kisfiam már 3 éves lesz, most közelíti a 12 kg-ot. A legtöbb ismerős ugyanígy van...
2008. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom lassan 4 éves lesz és nincs 13 kiló. Sokat agodtam hogy milyen pici, de az orvosunk megnyugtatott. Nem lehet mindenki átlagos vagy duci. Ami fontos hogy egyen sok zöldséget, gyümölcsöt. Az enyém azt sem eszik ezért szoktam neki vitamint adni. A vashiány is okozhat étványtalanságot. Nálunk ezzel nincs gond, nem vérszegény és eszik is, csak mindig keveset. De szerencsére nem beteges ami jó, ha alultáplált lenne és nyenge az imunrendszere, sokat betegeskedne. Két évesen mi 9 kiló körül voltunk, de mamár beletörödtem hogy ő ilyen alkatu és mindig ő lesz a legkisebb.
2008. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!