Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 6 éves, megy iskoláb...

Kislányom 6 éves, megy iskolába. Személyi igazolványa még nincs. Jövő pénteken lesz beiratkozás. Kérhetik a személyit ott? Mi lesz, ha nincs neki?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De addig meg is igényelheted, kaptok egy ideiglenest.
2016. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogják kérni. Szül aki és lakcímkártya elég kell, hogy legyen
2016. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kéretik, mivel kötelező, de anelkul is el fogják fogadni a jelentkezest, max ha felveszik Kéretik a hianypotlast.
2016. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg minden iskola honlapján fenn kell lenni a beiratkozással kapcsolatos információknak. Olvasd el mit kérnek. Tolunk nem kérnek személyit, csak születésit.
2016. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Személyi igazolvány azért szükséges, mert csak akkor tudják kiállítani a NEK kód-ot, amivel az iskola igényli majd a diákigazolványt. Nem a személyit kérik, a NEK kódot fogják kérni. Ideiglenes személyivel megkapod azonnal a NEK kódot is.
2016. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt a gyk-n jöttem rá, hogy területenként változó a beíratásra vonatkozó felhívás és a benne foglalt lista, hogy mit kell vinni, valamint az időpont is. Vagy keress rá a neten, hogy nálatok mi érvényes (sulik feltöltik a weboldalukra, de nálunk a kormányhivatal weboldalán is fent van) vagy kérdezd meg az iskolatitkárt / alsós igazgatóhelyettest. A diákigazolványhoz kellhet személyi / NEK azonosító.
2016. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kérik általában mivel NEM KÖTELEZŐ! Lehet neki akármikor,de nem kötelező.Utána jártam,mert engem is beszarattak,és az én gyerekemnek nem volt.Lehet igényelni ha akarod,de nem kötelező.Beiraásnál a születési anyakönyvi kivonatot kérik.
2016. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jogszabály szerint kell, hogy legyen személyije. Vannak iskolák, ahol elfogadnak születési anyakönyvi kivonatot is. Mindenképp érdemes rákérdezni, hogy ne érjen meglepetés.
2016. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!