Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudok tenni, ha lekéstem...

Mit tudok tenni, ha lekéstem az ovódai beiratkozást?

Figyelt kérdés

Az lenne, hogy sajnos teljesen kiment a fejemből , tavaly ugyan voltam már beiratni a fiamat a körzeti ovódájába, és várólistára került, de szerintem idén lekéstem pedig be kellett volna iratnom!Rásádásul holnap akartam bemenni, de tegnap a Google keresőbe azt dobta ki hogy Április végén volt a beiratkozás, én meg nem tudtam róla..Most mit tudok tenni?

Ha szeptembertől nem megy oviba akár meg is büntethetnek, pedig akkor már kötelező lenne...És a Csalási pótlékom sem jött ki 6-án, lehet hogy emiatt tartják vissza?

Ha igen nincs valami pótbeiratkozás valamikor?

Köszi ha segitetek!!



2013. máj. 8. 03:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Menj be az óvodavezetőhöz, és beszélj vele személyesen erről.

A 3 éves kortól kötelező ovi csak 2014. szeptembertől lép életbe, tehát tuti nem büntetnek érte, és a csp-t sem ezért nem kaptad meg.

2013. máj. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy erre csak az óvodavezető adhat megfelelő választ
2013. máj. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pot beiratkozas nincs. Eselyes, hogy lemaradt a gyerek az ovibol, mivel jelentkezéskor a maximális létszámot veszik fel.... Ovoda vezetőt hívd fel, vagy menj be személyesen.
2013. máj. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendben van köszi, csak az a gond hogy én tavaly már előjegyeztettem, tehát elvileg várólistán volt:(
2013. máj. 8. 06:27
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Akinek nincsen esze, legyen notesze!!!
2013. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Na lementem az ovódába ma reggel és most van ezen a héten a beiratkozás :)

Csak az a gond, hogy a kisfiam lakcimkártyája nincs nálam, mert a nagyszüleivel lent maradtak vidéken és ott maradt náluk, az nem probléma szerintetek?

Az anyakönyvijét tudom csak vinni, szerintetek az is elég lesz?

2013. máj. 8. 07:28
 7/17 A kérdező kommentje:

Ha-ha roppant vicces volt kedves utolsó, azt te honnan tudod hogy van-e eszem?

Utálom az ilyen hozzászólásokat!!

2013. máj. 8. 07:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet menni anélkül is, majd hiánypótlásra szólítanak fel es pár nap múlva be kell vinni a lakcím kártyát.
2013. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A szüleim csak vasárnap érnek vissza , és a jövőhéten tudnám csak bevinni nem ezen a héten az is jó lenne?

Végülis úgy isfelhívom az ovódát de azért kiváncsi vagyok a

véleményetekre!

2013. máj. 8. 07:40
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem, a gyerek lakcímkártyája a leglényegesebb az egész beiratkozásban!!! - hisz' azáltal látják, hogy melyik körzetbe tartozik...


Ne haragudj, de tényleg semmi eszed...

2013. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!