Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha törpék lennétek/vagytok...

Ha törpék lennétek/vagytok akkor vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
Ma láttam az utcán egy párt, az anyuka törpe volt, az apuka nem volt törpe, magas volt, ti vállalnátok így gyereket? Hordozó kosárban volt a babájuk, uh ők bevállalták. Csak azért kérdezem mert ugye ebben az esetben 50-50% h a baba is törpe lesz.

2016. ápr. 10. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Ha törpe lennék ugyanúgy vállalnék babát:) Miért ne tenném? Ők nem teljes értékű emberek?? Vagy nem értem a kérdést...
2016. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
En nem, de a világban több példa is van rá. Little couple és a 7 Little Johnsons - első két gyereket nevel, mindkettő örökbefogadott, szintén törpe, a másodiknál 5 gyerek van, ebből kettő verszerinti, mind törpe. Little people big world - itt 3 verszerinti gyerek van, kettő normál méretű egy törpe. A szülők mindenütt törpe novesuek
2016. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha torpe lennek, meses lenne az eletem, hiszen csak ott elhetnek. Ha alacsonyvovesu lennek, akkor csak szakorvosi engedellyel es hosszas merlegeles utan mernek belevagni, pont, mint a tesomek. Ne haragudj, de a torpezes nagyon kiakaszt, mert banto!
2016. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó!


Dwarfizmus a neve. Dwarf=törpe. Alacsony novesu az, aki teszem azt 150 centi felnőttként.

2016. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Anyámnak bitang rossz szeme van, apámnak is, mégis bevállaltak engem, sőt még szaporodtam is. A szemem rossz. Akkor most inkább abortáljam magam és a gyerekeim a szüleim felelőtlensége miatt, hogy képtelenek voltak a betegségük miatt nemzeni egy egészséges embert?
2016. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En érdekessegkepp kerdeztem nem rosszindulatbol...mindenki magabol indul ki, akinek nem inge ne vegye magara de ez nagyon gaz h ennyien tamadnak rogton egy erdekes kerdes miatt...en egyebkent nem vallalnek bar nem csak a torpeseg miatt hanem ha olyan betegsegem lenne ami orokolheto.inkabb orokbefogadnek szerintem.
2016. ápr. 11. 07:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól is függ, hogy hogy éli meg az ember az örökletes betegséget. Nyilván ha sok nehézséget okoz neki, akkor nem fog verszerinti gyereket vállalni. De ha pozitív tapasztalatai vannak, akkor miért ne? Magyarországon mondjuk nyilván nem egyszerű törpe novesukent az élet -de ugyanígy bármilyen fogyatekossaggal is ufokent néznek az emberre és alsobbrendukent kezelik. Külföldön ez teljesen normális, a lehetőségek ugyan azok, mint a "normalis" embereknek. Ha valaki tamogato környezetben nő fel, akkor neki az a normális és azt is fogja tovább adni, nem úgy fog gondolkodni, hogy én is szenvedtem, majd kibírhatatlan a gyerek is, hanem hogy én életem ezt meg azt az életben, a gyerekem is el fogja. Pl a Little couple-ban az anyuka gyermekorvos, a Little people-ban pedig egy óriási tokfarmon gazdalkodnak.
2016. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem 27 hétre született a kisfiam 800 grammal már a terhességem alatt észre vették hogy rövidebbek a végtagok 3-4 héttel az mondta a doki hogy lehet alacsony növés de a törpe növés sincs kizárva eszembe se jutott hogy megszakitsam a terhességem hisz ezen kívül minden rendbe van!! 4 hónapot voltunk a PIC en de a genetikai vizsgálatot meg nem csinálták meg! Az egyik doki azt mondja hogy minden jel arra utal hogy törpe növésű lesz a kisfiam a másik meg azt hogy ő nem látja annak!! Bízom benne hogy nem lesz az de ha az is lesz imádni fogom életem végéig!! Ja és ettől még. élhet teljes életet csak kisebb mint egy átlag ember!
2016. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!