Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van ez? Ti összeházasodn...

Miért van ez? Ti összeházasodnátok párotokkal és vállalnátok babát ha még anyóséknál laktok vagy a helyemben lennétek?

Figyelt kérdés

Csak, hogy tisztázzam, még csak anyós és após jelöltek,(csak így rövidebb) még nem házasodtunk össze.

Ha bármikor előkerül a házasság téma anyósomnak az a válasza h neki nincs rá pénzze meg h az csak egy papír...Mondtam neki h de mi fizetnénk..Erre nem mondd semmit...Mostanság meg beszólogatós hangulatában van...Megszólaltam tegnap h mostanában kevésbé vagyok hisztis "azokon" a napokon..erre megszólal h "kezdesz okosodni?" Miért eddig hülye voltam? Meg..ne legyek már hisztis mert ő sem szokott....

Páromat is megszólta pár napja...Vettünk csirkéket párom nagymamájánál vannak, mert ott volt hely...Dolgozunk is, későn érünk haza és még bemegyünk ellátni a pipiket...Megszólal, hogy nehéz ám egyedül ásni a kertben...Meg h nem lenne ennyire ki ha párom segített volna neki...Bocsi tényleg napi 8,5 órát dolgozunk utána pipik..Hogy a francba segítsünk még a kertben is mikor 7-re érünk haza? Örül az ember hogy eszik, meg pihen egy kicsit...Mellesleg van egy másik 18 éves fia aki nem csinál itton semmit...

Apósomról annyit h múltkor nagytakarítottuk a szobát párommal meg mostunk is, mert anyósom kint volt...Apósom kérdezi páromtól h mit csinál épp? (Vitte ki a teregetni valót) Erre apósom: miért nem segítesz anyádnak? Így kérjél bármit....

Mondom ok...



2015. ápr. 28. 22:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
mégha minden rózsaszín vattacukor lenne, sem szülnék anyósékhoz, ill sehova mi nem a mi otthonunk és leendő gyermekünk saját birodalma
2015. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
*ami
2015. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

nem szulnék és nem is laknék anyosoméknál (imádnivalo no, nagyon szeretem, de van egy egészséges határ, amit nem árt betartani-máskulonben ez az a határ- hogy egy portára, de még egymás mellé sem szabad kerulni- anyossékkal, anyukával, apukával..)


anyosod valoszinuleg azért nem szol semmit az eskuvore, mert ugy van vele, hogy az nektek ugysem lesz...kár is rola beszélni, vagy pedig..abszolut nem nézi ki beloletek, hogy saját lábra tudnátok állni az o segitséguk nélkul.

2015. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Anyósékkal még egy utcában sem laknék, u.ez igaz a saját szüleimre is. Nincs Velük bajom, de szerintem így tutira kevesebb az összetűzés. Ti még a kapcsolat elején vagytok. Mi lesz x év házasság után?
2015. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Lehetséges...másfél éve lakok itt, de nem tudtam vele olyan kapcsolatot kialakítani, amilyet szerettem volna...valahogy nrm tudok benne megbízni. Gondolom most mutatja ki a foga frhérjét...

Amúgy nem tudom, lehet benne valami..tehát sosem örült úgy a témának...Meg amikor elkezdtem viccelődmi, hogy majd ha dolgunk lesz akkor csak bedogjuk a gyereket és ennyi...Akkor is csak annyit mondott rá, hogy..legalább segítenek ásni...Tehát nem is az, hogy jajj de jó lest alig várom stb...

Eddig szóba sem hozta pl. azt h nem találkozott még anyukámmal személyesen (messze lakik). Anyukám már többször felhozta a témát..és igaza van. De anyósomat úgy tűnik nem érdekli. Pénteken jön az öcsém, rákérdeztem h jöhet-e..csak nézett rám vállat vont és ennyi....2 havonta találkozom vele...Még ez is baj?

2015. ápr. 28. 22:27
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem szülnék, és igyekeznék minél hamarabb elköltözni onnan.

Nem tudom, mennyit fizettek bele a rezsibe, kajába, mindenesetre valahol érthető az anyós/após elvárása, hogy segítsetek a ház körül, ha már felnőtt, dolgozó emberként ott laktok. Az, hogy a 18 éves gyerek (aki gondolom, még tanul) mit csinál vagy nem csinál, nem a te dolgod, hanem a saját szüleié.

2015. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Lassan 3 éve vagyunk együtt...Hát igen, bele sem merek gondolni h mi lesz még...

Ha meg is lettkérdezve mit is gondol rólam...nem mondott semmit...csak h lehetnék egy kicsit bátrabb...Direkt rákérdeztem h milydn barátnőt a fiának.. "Nem képzeltem semilyet"

2015. ápr. 28. 22:31
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyi: Anyóséknál laktok, nagymamánál tartjátok a csirkéket, ennek ellenére gyakorlatilag csak magatokkal foglalkoztok, miért is venne komolyan bárki? És miért örülne az anyós, hogy még gyereket is oda, az ő nyakára akarsz szülni, vagy öcsédet az ő házában kívánod vendégül látni?
2015. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Beleadunk majdnem 40-et a rezsibe..most ez a hónap kimaradt mert párom elkezte a jogsit...

Mikor párom mondta h át lett utalva az összeg apósom csak annyit mondott h "én nem kértem" Bocsi...tényleg...Meg párom bocsánatot kért h nem tudtunk most annyit beleadni erre a válasz " nem is hiányzott"

A segítésről annyit h segítek mosni, teregetni és a fenti fürdőt és a mi szobánkat én takarítom..

2015. ápr. 28. 22:35
 10/26 A kérdező kommentje:
A gyerekeről még csak beszélgettünk és úgy h akkor már el lennénk költözve...
2015. ápr. 28. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!