Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam 3 éves lesz november...

A kisfiam 3 éves lesz novemberben. Egész nap hisztizik, pedig azt hittem, ebből a korszakból már kifelé megyünk. Az egész család kész van. Meddig tart még?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Őszintén? Ez tőletek is függ,hogyan kezelitek le a hisztit. Nekem szerencsém van, kevés ilyenben volt részem:)
2008. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Nagyon kitartónak és erősnek kell lennetek.Ha ovis lesz meg fog változni.Az én fiam is ekkor változott meg.Az igaz,hogy mi rontottuk el,mert megattunk neki mindent.Ha meglátott valamit megvettük,ha kinézet a reklámból valamit megvettük.mikor azt mondtuk,hogy most már elég a vásárlásból sajnos visszaütött az egész .kezelhetetlen,hisztis lett a gyerek.Mi azzal is megtudtuk fogni,hogy nem jöhetett velünk vásárolni,nem engettünk meg neki dolgokat(egy-egy hiszti után)meg az ovi.nagyon nehéz volt,de megváltozott a gyerek és el lehet vele menni nagyon sok helyre és nincs követelőzés.Probélj meg úgy hatni rá,hogy megtiltol neki dolgokat amit szeret(csak akkor mikor hisztizik).Sok sikert!
2008. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
jól elkényeztettétek egy-két nagyobb pofon biztos helyre rázná a kis görényt!!
2009. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ah, de eccerű lehetsz te, harmadikkám... Pofozd a saját görénykédet!
2009. jún. 8. 12:29
 5/8 anonim válasza:
0%
lehet hogy eccerű vagyok de én mégsem vagyok olyan sz*r szülő hogy ilyen kis görény a gyerekem!!
2009. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért de dúl bennetek a kultúra!


Hisztis gyereknek hisztis szülője úgy látom.

2009. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
na legalább nem csak én mondom hogy sz*r szülő vagy!!
2009. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, tökéletes szülők, hogy olvashattam kimerítő, tanulságos, segítőkész, mélyreható válaszaitokat. Öröm ilyen értelmes emberek körében múlatni az időt, de tényleg. Van még hova fejlődnöm, mutassatok utat, nagyszerű mestereim. Puszi, és még egyszer, KÖSZÖNÖM!!!
2009. jún. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!