Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen meleg után, hány fok...

Milyen meleg után, hány fok körül nem adtál már, adnál már harisnyanadrágot kisgyermekedre?

Figyelt kérdés
Fiam 2,5 éves lesz jövőhónapban, de még adok rá, mert hamar megfázik. Nem a vastagoz,hanem a véknyabb fajtát. Nem tudom,hogy mikor hagyhatnám el, nem emlékszem arra sem,hogy tavaly mikor nem adtam már rá. Felülre egy rövidújjút és egy pulcsit adok.
2016. ápr. 18. 12:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja és én már vékonyabb pamut nadrágot adok rá, nem kellenek már a bélelt,kord, polár stb. nadrágok!
2016. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15 fokban mar nem adtam a 2,5 evesemre.
2016. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős, 5-6 fok körül már nem adtam, annyit mozog, hogy hihetetlen, dupla rétegben úgy leizzadna, ami után garantált a megfázás!
2016. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ma leggingset adtam rá csak oviba menet .
2016. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig annyi réteg ruha van a 2 évesemen, mint rajtam. Ilyen időben már nem kell. Gondolj bele, neked is meleged van, neki miért ne lenne? Azért fázik meg, mert leizzad.
2016. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

-20 fokban harisnya + síoverál

-10 fokban harisnya + bélelt vastag nadrág

0 fokban harisnya + normál farmer

10 fokban normál farmer

20 fokban vékony hosszúnadrág

25 fokban rövidnadrág

2016. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!