Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatiszta 3 éveseteknél...

Szobatiszta 3 éveseteknél fordul elő baleset?

Figyelt kérdés
Kb fél éve vettük le a pelust. Nem voltak balesetek, de kakához még kérte egy hónappal ezelőttig. Mióta minden a bilibe, wc-be megy azóta napi egy pisis balesetünk van. Szerintem nincs kedve abbahagyni a játékot, túl sokáig húzza az időt. Előfordul még ilyen másnál is?
2016. ápr. 22. 14:38
 1/6 klopusz ***** válasza:
Az, hogy annyira elmerül egy játékban/mesében, hogy becsurrant, még ötéves korban is előfordulhat, nyugi.
2016. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont 3 éves a fiam, 2 évesen lett szobatiszta. Egyszer volt egy nagy visszaesés, kisebb baleset pedig a mai napig néha előfordul. Pont olyankor nekünk is, amikor valami annyira leköti a figyelmét, hogy se lát, se hall. De általában csak egy csepp csorog be, igazi nagy bepisilés már nincs. Már éjjel is pelus nélkül alszik.
2016. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 évesen lett az én fiam is szobatiszta, most már 3 éves, soha egy baleset sem volt, viszont én is számítottam arra hogy elmélyül a játékban és elfelejt elmenni pisilni stb, de mi megúsztuk.

3 évesnél még simán előfordulhat baleset, ne aggódj emiatt.

2016. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen az én lányomnál kb havi 1 pisilős baleset szokott lenni, de az mindig a wc-nél, hogy már nem tudja lehúzni a nadrágját, és oda csorgat a wc ülőke elé...

Egyszer még be is kakilt kb 3 évesen, azóta nem. Most 4 és fél éves.

Meg 2,5 éves volt mikor született a tesó, és akkor egyszer bepisilt éjjel, plusz pár hónapig ment az, hogy minden nap a pisi legelejét (pár cseppet) beeresztette a bugyijába, és akkor mindig mondta hogy anya bepisiltem, de ez is elmúlt.

2016. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen előfordul .mert elmerül játékban és elfelejt wc menni.
2016. ápr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még az ötévesem is képes épp csak kiérni a mosdóba. Addig játszik, amíg már tényleg futni kell
2016. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!