Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Csak itthon szobatiszta? Mit...

Csak itthon szobatiszta? Mit tehetnék, ha a gyerek itthon már régóta szobatiszta, hónapok óta nem volt baleset, viszont máshol MINDIG bepisil, mint aki nem hallott a biliről/wc-ről? és nem is szól, hogy baleset történt.

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Hol máshol? Amikor elmentek valahova, érkezés utan az elso legyen, hogy elmondod, ha mosdóba kell mennie szóljon, vagy menjen egyedül es megmutatod neki, hol a wc.
2014. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mármint anyumnál, tesómnál, szóval ahol otthon érzi magát (máshol még nem próbáltuk). tudja hol a wc, de a bilit is betettem a szoba közepére és gyakran kérdezgetem is
2014. aug. 18. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szegyenlos. Esetleg amikor ott van, akkor dicserd fennhangon a szuleidnek/testvereidnek, hogy " jaj, a Katika milyen ugyes nagylany, nem kell am mar neki pelus, olyan buszke vagyok ra" de ugy, mintha eszre sem venned, hogy o ott van.
2014. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kibillent a biztonságból és a segítségedre van szüksége. Ez egy intim dolog és még nem oldódott fel ezeken a helyeken, de a biztonságot kell, hogy érezze és mindig dicsérni kell.Soha ne marasztald el ezért mások előtt.
2014. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!