Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos fiam mostanában...

20 hónapos fiam mostanában nem alszik egyedül. Szerintem fél. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
eddig 10 perc alatt el tudtam altatni. most sem sír csak forog és néz ki egy pontra a gyerekágyból. kb fél óra után átteszem a nagyágyba, hozzám bújik és már alszik is. napközben is sokat mondja hogy félsz meg bánt. mit tehetnék a kis lelkéért hogy ne féljen. ja és eddig nem mondta ezeket a szavakat...
2010. ápr. 7. 06:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Tényleg nem poénkodni szeretnék veled, mert biztosan nehéz a dolgod, de nem 1 téában olvastam már, hogy a kicsik láthatnak, érezhetnek szellemeket... Szóval... De ez persze csak ötlet.

Azt próbáld még meg esetleg, hogy attól a "ponttól" valahová máshova áthelyezed a kiságyat.

2010. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!