Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok,...

30 hetes kismama vagyok, mostanában nagyon sokat fáj a hátam, derekam mit lehetne ez ellen tenni? Gondolom nem vagyok ezzel egyedül?

Figyelt kérdés
A terhességem legelejétől vannak ezek a tüneteim,de most már ahogy nő a pocakom,egyre jobban érzem.Az orvos szerint a pocak húzza a hasam,és tornázgassak,az az igazság eddig nem kismama tornáztam most kezdjem el?Van e rá esetleg valamilyen krém amit lehet használni terhesen?
2010. márc. 9. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, az utolsó két hónapban alig tudtam aludni. És egyetlen dologtól múlt el: megszületett a lányom. Sem krém, sem masszázs, sem torna, semmi nem segített.
2010. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon sokat fáj a derekam, hátam. Pihenj le olyankor. A derekad alá pedig tegyél kispárnát - nekem ez is segít. 32 hetes kismama
2010. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most beszéltem a védőnőmmel,és Ő azt mondta lehet a kalciumot kell megemelnem,annak a hiánya is okozhatja.
2010. márc. 9. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj a derekam, 26 hetes vagyok.

Én is felvetettem az orvosnak, hogy esetleg nem kellene-e kalciumot szednem, de azt mondta hogy ne, mert a kalcium rossz hatással van a méhlepény állapotára, segíti annak elöregedését, ami ugye megint nem jó :(((

Nekem a masszírozás szokta enyhíteni, de igazából semmitől nem múlik el :(

2010. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!