Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy hónapos a kisfiam! Az nem...

Egy hónapos a kisfiam! Az nem gond, hogy már most van, hogy d. E. Nem nagyon alszik?

Figyelt kérdés
Nézelődik és néha mosolyog is! Esténként is van,amikor nehezen alszik el! Pedig szopizás után mindig böfizik szóval a pocija nem fáj,mert espumizan-is kap meg néha baba teát!
2008. szept. 23. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ő tudja, hogy mennyit akar aludni, ne erőltesd. Ha amúgy jó kedve van, akkor oké.

Csak azt nem értem, hogy ha tud büfizni, akkor miért kell neki az espumizan, de a baba tea meg főleg?

2008. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogyha nem nyűgös,akkor szerintem nem probléma.

Az én kisfiam alig aludt nappal 3 hónapos koráig,és most 5 hónaposan többet alszik,mint ezelőtt.

Sokat fog még változni,ne aggódj!

2008. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta,hogy kell neki az espumisan meg a baba tea!
2008. szept. 23. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
De fáj neki a hasa, vagy csak úgy megelőzésként eteted gyógyszerrel? Szoptatod, vagy tápszeres? Mert ha szoptatod, véletlenül se adjál neki teát. Ha meg tápszeres, akkor is a víz a legjobb.
2008. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!