Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamat felveszik így az...

Kisfiamat felveszik így az ovódába?

Figyelt kérdés
Most 2 1/2 éves októberben menne oviba. De még nem igazán beszél és nem is szobatiszta. Októberig még sokat változhat, a beiratkozás pedig most lesz májusban. Szerintetek felveszik így?
2010. ápr. 7. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak akkor ha teljesen szobatiszta.Ha nem lesz az akkor nem mehet oviba.
2010. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó, októberig rengeteget fog fejlődni!! Egy ismerősöm kislánya szeptemberben volt 3 éves és az ovikezdéskor még olykor-olykor pelusos volt, ezért csak délig maradhatott az oviban. Bár egyszer olvastam arról egy cikket, hogy a törvény nem köti a felvételt szobatisztasághoz...
2010. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A mi ovinkban / a kislányom már oda jár/ feltétel a szobatisztaság. Csak azt nem tudom, hogy ha a beiratkozásnál még nem szobatiszta attól még felveszik-e? Mert remélem okt-re az lesz a lányom is nyáron szokott le a pelusról. Igaz ő mindent jóval korábban csinált mint az öccse.
2010. ápr. 7. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Ettől beírathatod.

barátnőm is most íratta a lányát, még egyáltalán nem szobatiszta.De neki mondták hogy ha pelusos lesz nem mehet.

2010. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most voltunk beiratkozni a 2 és féléves fiammal. Ő se nem beszél érthetően, és köszönő viszonyban sincs egyenlőre a szobatisztasággal, mégis felvették.

Úgy értem ott várja a helye. Ha nem lesz szobatiszta addigra akkor nem mehet, de addig még itt az egész nyár, remélem jutunk valamire.

Mondjuk én meg azt nem tudom, mi van ha nem sikerül?? Itthon nem maradhatok vele, muszáj dolgoznom menni...:(

2010. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szobatisztaság NEM LEHET kizáró ok. Ezer helyen nyilatkozzák, mégis bepróbálkoznak vele az ovik, látom...
2010. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

15.31es vagyok elnézést az offért. nálunk mind 3 oviban külön kihangsúlyozták h a személyzetnek 28 gyereket nincs kapacitása pelenkázni stb...

Én meg kicsit aggódom mert az én fiam eddig olyan lusti volt mindenben h simán elképzelhető h nem fog sikerülni a szobatisztaság pont 3 éves korára..

2010. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beíratni be lehet így is. Legfeljebb az ovi azt mondja majd, hogy ők csak akkortól tudják fogadni, ha már szobatiszta.
2010. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, mi is ilyen helyzetben vagyunk, csak egy 3 éves lánnyal. Épp most közölte, hogy ő nem akar nagylány lenni és inkább kéri a pelust.

Beiratkozni be lehet és mi amúgy is szeptembertől mennénk, szóval addig még bármi lehet.

Amúgy most két hete próbálkozunk a bilizéssel, de most úgy látszik elege lett. De a dokink azt mondja hogy ne aggódjak, meglátom hogy nyáron 1 hét alatt sikerül... Bár úgy lenne..

2010. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2010. ápr. 9. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!