Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor mondta először a gyermek...

Mikor mondta először a gyermeketek hogy szeret?

Figyelt kérdés
Emlékeztek még rá? :)
2016. máj. 2. 18:47
 1/6 anonim válasza:
24%
Az én kicsi Luciferem soha nem mondta még.
2016. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Amikor kezdett szavakat formálni. Nem irtam fel pontosan mikor, sacc 1,5 évesen. És olyan jol esett hogy spontán jött belőle es nem azert mert pl előtte szajkoztam neki.

Pont nem foglalkoztam vele, ő elvolt magában, játszott, egyszercsak odajön mellém és igaz magyartalanul, de mondta, szeretlek :) ránéztem meglepetten, hogy jol hallom, jol ertem e, es cukiskodva elmosolygott a bajsza alatt, mint amit akkor szokott csinálni amikor örömet okoz, es örülök valaminek.


Illetve az is olyan jol esett, hogy az első tudatos mosolyt akkor kaptam, amikor először mondtam neki, hogy szeretem :)(pár hetesen ez a babanaploban benne van napra pontosan)

Lejött rólam a kezdeti izgalmak hogy urusten anya lettem mit csinálhak, uristen pelenkázni kell stb.megnyugodva játszottam vele es kivancsi is voltam vajon egy ilyen pici szinte ujszülött valoban érti e a szavakat, érti e hogy mekkora kincs, érti e hogy mit érzek. És jött a mosoly! :)

2016. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20 hónapos volt a kislányom, amikor először mondta nekem. Azóta akárhányszor mondom neki, hogy szeretem, ő is mondja. Meg mostanában egyre többször magától is. Nemrég volt 2 éves. :)
2016. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az enyem 21,5 honapos es ma eloszor mondta "szejetlek téed" es meg is simogatott hozza. ezert kerdeztem hogy lehetseges e hogy ilyen koran erti a jelenteset ennek a szonak :) ezek szerint igen.
2016. máj. 2. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamikor olyan 20 hónapos kora körül.
2016. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2,5 evesen magatol. Naná hogy emlékszem rá!
2016. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!